Project X Student Edition!

Imprezy klubowe, Sopot

Data 26.10.2013 22:00
Miejsce Kongo Bar
Adres Bohaterów Monte Cassino 60
Miejscowość Sopot
Bilety 20 zł

Tylko w Kongo Project X Student Edition!!! Wielka odpina po ciężkim tygodniu pracy! Jeśli garniak uwiera? Jeśli krawat dusi? Jeśli garsonka uciska? Jeśli Twoje biuro wywołuje klaustrofobie? Najlepsze lekarstwo to... Kongo Bar!!

Czujesz ze cały tydzień ciężko tyrasz, a każdy poranek zaczyna się jak "dzień świstaka" ... naturalnie, że należy się tobie ta odrobina rozrywki :)

Przyjdźcie do nas odpiąć się na Letniej edycji uwielbianej przez wszystkich imprezy!!!

Kongo Bar to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie... dwa parkiety o rożnych profilach muzycznych... największy taras w Sopocie z widokiem na Monciak... najpiękniejsze tancerki.

Za dekami Nomiusz!!!

NOMIUSZ - Pochodzi z Gdańska. Mając 16 lat współpracował z najlepszymi wówczas stacjami internetowymi. Po roku zabawy w DJ'a radiowego pojawiła się nadzieja. Trafił na kurs organizowany przez firmę związaną z branżą dj'ską w Sopocie. Pierwsze starcie z odtwarzaczami najwyższej klasy oraz mixerem muzycznym przeżył zwycięsko, otrzymał dyplom ukończenia kursu. Grywał tu i ówdzie, lecz prawdziwym zwrotem w jego życiu jako DJ'a stała się rezydentura w największym klubie studenckim w Polsce którym był AKPG KWADRATOWA w Gdańsku. Dopiero tam został doceniony i jakoś się potoczyło. W międzyczasie grywał wspólnie z Dj'em Mibro w Tropikalnej Wyspie w Sopocie. Po pewnym czasie został tam rezydentem. Dziś Tropikalnej Wyspy już nie ma. W jej miejscu powstał nowy klub Kongo Bar, którego Nomiusz również jest rezydentem.

Nomiusz grał również na imprezie która wstrząsnęła Trójmiastem - "Horny Night" w Nowej Republice.