DJ Sympatique - alternative dance z groove & funky style

Imprezy klubowe, Sopot

Data 25.10.2013 21:00
Miejsce Klub Atelier
Adres al. Franciszka Mamuszki 2
Miejscowość Sopot
Bilety wstęp wolny

Sympatique - dj i promotor, od połowy lat '90 aktywnie udzielający się na trójmiejskiej scenie muzycznej. W przeszłości mocno związany ze środowiskiem rockowym, wraz z początkiem XXI wieku porzucił instrument by własne pomysły i fascynacje muzyczne wyrazić innymi sposobami.

Swoje pierwsze imprezy zagrał w kultowej sopockiej Siouxie 9, by w stosunkowo krótkim czasie stać się częstym gościem również takich miejsc jak: Klub Atelier, Soho, Mandarynka, Sfinks, Mandragora, Klubowa, Mechanik, czy Cobe, jak również wielu klubów w innych częściach kraju.

Od lat aktywnie działa również jako promotor muzyczny i animator wydarzeń kulturalnych.

Zafascynowany brzmieniem skandynawskiej i niemieckiej sceny elektronicznej w ciągu ostatnich lat zaprosił na występy do Polski m.in. tak znakomitych artystów jak: Dublex Inc., Slope, Dutch Rhythm Combo, Hird, Plej, Ernesto, Andreas Saag /Swell Session, Stateless/, czy Nordic Lounge in Session. kter granej przez niego muzyki kształtowany jest przez bardzo szerokie spektrum zainteresowań, od organicznych brzmień headz/groove, przez deep house i minimal, po klimaty electroclash, punk funk i indie. Doskonale odnajduje się w różnych stylach, czerpiąc i mieszając wszystko to, co najlepsze w każdym z nich. Stale współpracuje z wieloma trójmiejskimi klubami.