Nocna Zmiana - Sina

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 25.10.2013 22:00
Miejsce Klub ŻAK
Adres ul. Grunwaldzka 195/197
Miejscowość Gdańsk
Bilety 15 zł , ulgowy 10 zł

Nocna Zmiana to comiesięczna impreza mająca sprawić, że będziecie się świetnie bawić przy dobrej muzyce, w doborowym towarzystwie. Bez przesady i na luzie, bez niepotrzebnego zadęcia.

W październiku odwiedzi nas Sina - a właściwie Barry Gordon, producent pochodzący z Belfastu. Jego muzyczne zainteresowania rozwinęła kolekcja winyli ojca, zawierająca szerokie spektrum muzyczne - od afrykańskich rytmów, przez folk po gospel i jazz. Zanim nauczył się samplować, jako nastolatek grał w kilku zespołach i poznawał teorię muzyki. Po kilku dobrze przyjętych singlach, w 2011 roku wydał pierwszą poważną EP'ki w Project: Mooncircle. Jego muzyka jest pełna detali, wielowarstwowa i niezwykle emocjonalna. Obecnie pracuje nad świeżym materiałem, zachęcony stale rosnącą rzeszą fanów jego muzyki.

Oprócz Siny, będziecie mogli posłuchać Patryka Niedzieli - polskiego DJ i producenta, uczestnika Red Bull Bass Camp 2013. Ma niesamowite ucho do melodii, tworzy muzykę poprawiającą nastrój, a jego ulubione style muzyczne obejmują house, techno, deep. Nienachalna, minimnalistyczna, po prostu ładna elektronika. To ścieżka, którą wcześniej podążali James Blake czy - może nawet bardziej - Mount Kimbie. (Lineout.pl)

Lokalną scenę będą godnie reprezentowali Hoax i Rhythm Baboon. Rhythm Baboon w maju 2012 roku nakładem Concrete Cut zadebiutował świetnie przyjętą EP'ką Jambah Bongo Dub, zawierającą cztery utwory, będące oryginalnym spojrzeniem artysty na eksperymentalno basową stronę muzyki elektronicznej. Słychać tutaj juke'owe i dubowe patenty, dubstepowe i garażowe struktury - scementowane atmosferą dub-techno z plemienną rytmiką oplecioną solidnym subbasem. W ostatnim czasie miał przyjemność zagrać obok takich znakomitości jak, m.in.: Seiji, Shackleton, Pariah, Synkro, Soltude, DJG.

25.10.2013 | G. 22:00 Nocna Zmiana / Klub Żak

  • Sina - live (Project:Mooncircle)
  • Patryk Niedziela - dj set (We Are Your Music Mate)
  • Rhythm Baboon - dj set
  • Hoax - dj set