Breakout Tour

Koncerty, Gdynia

Data 07.11.2013 20:00
Miejsce Pokład
Adres skwer Tadeusza Kościuszki
Miejscowość Gdynia
Bilety 50 zł , w przedsprzedaży 40 zł

Piotr Nalepa Breakout Tour czyli koncert poświęcony pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy.

Projekt pod tą nazwą jest koncertową kontynuacją imprezy pod nazwą "Breakout Festiwal", który odbył się 19 czerwca 2008r w Rzeszowie.

Festiwal poświęcony był pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Sylwetek tych artystów nie trzeba nikomu przybliżać.

Pomimo tego, iż odeszli już od nas, to ich legenda jest nieśmiertelna. Dyrektorem artystycznym "Breakout Festiwal" i jednocześnie muzykiem grającym praktycznie przez cały koncert na gitarze, był syn wspomnianych ikon sceny muzycznej - Piotr Nalepa. Posiada on niezaprzeczalne prawa formalne i genetyczne do dysponowania dorobkiem artystycznym swoich rodziców.

Decyzja o powołaniu tego projektu zapadła po sukcesie artystycznym 'Breakout Festiwal" i wrażeniu jakie na Piotrze zrobiła śpiewająca piosenki Miry wokalistka JEAN występującą z zespołem NIE-BO.

Na koncercie usłyszymy najlepsze piosenki Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Można będzie wysłuchać między innymi: "Modlitwy", "Kiedy byłem małym chłopcem", "Na drugim brzegu tęczy", "Gdybyś kochał hej", "Poszłabym za tobą", a także nowych wersji "Do kogo idziesz" i "Chciałabym być słońcem".

Serdecznie Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert.

Bilety dostępne w Tawernie w Gdyni, salonie muzycznym PULS w centrum Gemini, sklepach Empik oraz na stronach www.eventim.pl, www.ticketpro.pl