Wielki trening Gdyńskiego Poruszenia z prezydentem Wojciechem Szczurkiem

Sport, Gdynia

Data 26.10.2013 09:30
Miejsce Bulwar nadmorski
Adres Bulwar nadmorski
Miejscowość Gdynia
Bilety wstęp wolny

Sprawdź swoją kondycję u boku Prezydenta Miasta Gdyni, zmierz swój czas za pomocą specjalnego chipu, poczuj się jak prawdziwy sportowiec. A co najważniejsze - spędź sobotni poranek 26 października we wspaniałej atmosferze święta gdyńskiego poruszenia.

Minęło ponad sześć miesięcy od momentu, kiedy Gdyński Ośrodek Sporu i Rekreacji rozpoczął Gdyńskie Poruszenie – cykl treningów biegowych, rowerowych i nordic walking skierowanych do wszystkich mieszkańców miasta. Najwyższa pora, aby sprawdzić swoje postępy – wspólnie z Prezydentem Miasta Gdyni, Wojciechem Szczurkiem.

W najbliższą sobotę odbędzie się specjalny trening, podczas którego każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak na prawdziwym treningu sportowym. Dzięki profesjonalnym chipom, uczestnicy – zarówno ci biegający, jak i idący z kijkami oraz jadący na rowerze – będą mogli dokładnie zmierzyć swój czas i przekonać się, jak bardzo poprawili swoje osiągi.

Trasa o długość jednego kilometra i wiedzie przez najbardziej malowniczą część Gdyni – Bulwar Nadmorski oraz okolice. Całość zaczyna się przy „Rybkach”, tam też umiejscowione zostanie biuro zawodów.

Zapisy za pośrednictwem specjalnego internetowego formularza: http://www.sts-timing.pl/gdynskieporuszenie/index.php lub na miejscu w dniu imprezy.

 • Zapisy:

  1. Bieg: 9:30 – 10:40
  2. Nornic walking: 9:30 – 11:10
  3. Rowery: 9:30 – 11:40
 • Start:

  1. Biegacze, dystans 1,0km, start : godz. 11:00
  2. Nornic walking, dystans 1,0km, start : godz. 11:30
  3. Rowerzyści, dystans 1,0km, start : godz. 12:00