Galeria Otwarta - nabór prac

Kultura, Gdańsk

Data 04.10.2013 00:00-07.11.2013 00:00
Miejsce Projektornia
Adres Dworska 29A
Miejscowość Gdańsk
Bilety wstęp wolny

Do 7 listopada można zgłaszać prace do Galerii Otwartej - miejsca dla amatorów i amatorek sztuk plastycznych. Projektornia GAK udostępnia ściany wszystkim, którzy chcą podzielić się z innymi swoją twórczością. Organizatorzy nie ograniczają wizji uczestników i uczestniczek, zachęcają do wyjścia z domu i poznania osób, których pasją są sztuki plastyczne.

15 listopada 2013 o godzinie 18:00 odbędzie się pierwsze spotkanie i wernisaż wystawy. Zaproszeni na niego zostaną profesjonalni artyści i teoretycy sztuki celem zainicjowania swobodnej dyskusji dotyczącej kondycji twórczej.

Jak piszą organizatorzy: "To co masz zawiesić na swojej ścianie umieść na naszej. Nasze ściany są dla Ciebie. Oferujemy możliwość podzielenia się swoim artystycznym spojrzeniem z innymi, których wrażliwość daje impuls do kreatywnego spędzania czasu. Stworzymy przyjazne miejsce dla prezentacji twojej twórczości. Zasady rządzące sztuką pozwalają bezpiecznie, bo w ramach sztuki, odkryć to, co się naprawdę czuje, dlatego jest to tak cenne".

W planach jest założenie wspólnej galerii internetowej. Regulamin i oświadczenie uczestnika/uczestniczki pobrać można ze strony: projektornia.art.pl.

Prace należy dostarczać do Projektorni Gdańskiego Archipelagu Kultury do 7 listopada 2013. Adres: ul.Dworska 29a, 80-723 Gdańsk Brzeźno, tel.58 343 46 91