Getto Deluks Jam

Koncerty, Sopot

Data 25.10.2013 20:00
Miejsce Scena
Adres al. Franciszka Mamuszki 2
Miejscowość Sopot
Bilety 15 zł

25 października w Sopocie w klubie Scena przy Mamuszki 2 odbędzie się impreza "Getto Deluks Jam".

Oficjalna trójmiejska premiera albumu "GETTO DELUKS" reprezentanta DELUKS, PÓŁNOC CENTRUM POŁUDNIE - OBYWATELA MC www.facebook.com/ObywatelMCGettoDeluks - będzie to swojego rodzaju bomba z opóźnionym zapłonem ponieważ album trafił do sklepów 22.2.2013 ale z różnych przyczyn premiera odbędzie się właśnie 25 Października, drugą premiera wieczoru będzie nowa płyta - KONIA "KOŃ TROJMIEJSKI", dodatkowo po dłuższej przerwie będziecie mogli posłuchać koncertów BRAHA, HUCZU HUCZA, oraz ekipę MIEJSKI DYSTRYKT a o intro zadbają ODME I SLAVKO, wśród gości na scenie pojawią się Rybson Deluks EWC, Kontrabanda, RDW, Marika GCP. Grooby zestaw artystów, prawdziwy HIP-HOP i przestrzeń koncertowa z tarasem z widokiem na morze czego chcieć więcej!

A no można!

Impreza będzie promować 4 elementy: showcase na 4 gramofony- zagrają DJ CENT i DJ BEZ KSYWY, najlepszych trójmiejskich turntablistów możecie też zobaczyć w najnowszej produkcji DJ SUPER CUTS 2, kolejnym z elementów będzie B BOY JAM i oficjalne Before Party przed Bitwą Pal Parkiet, która dzień później będzie miała miejsce w Pruszczu Gd. Dodatkowo imprezie towarzyszyć będzie Graffiti live act - szczegóły wkrótce.

Zanim jednak z głośników poleci groby bit i tłusty rym: W dniu imprezy o godzinie 19:00 będzie można spotkać się z artystami w PROSTO SHOP SOPOT i kupić płyty OBYWATEL MC - GETTO DELUKS; BRAHU CHAOS; HUCZU HUCZ PO TEJ STRONIE RAJU; KONIU - KOŃ TROJMIEJSKI z autografami artystów.

W TRAKCIE PODPISYWANIA PŁYT BĘDĄ RÓWNIEŻ ROZDAWANE BEZPŁATNE ZAPROSZENIA NA IMPREZĘ.

Impreza w klubie startuje o 21:00

Podczas wydarzenia z pomocą B-Boy's zbierać będziemy "SOS" dla Cetowego, który po wypadku cały czas czyni postępy ale nadal potrzebuje wsparcia finansowego związanego z rehabilitacją.

Bilety do nabycia od 12 października w cenie 15 PLN w Prosto Shop Sopot oraz w dniu koncertu 25 PLN

Namiary na klub: https://www.facebook.com/scenaklub Partnerzy: Prosto Label; Prosto Shop Sopot

www.facebook.com/events/366201773514570/?ref=5