Politycy nie zabijajcie polskich mediów

KaCeZet koncertuje w Mewie

Koncerty, Sopot

Data 23.10.2013 20:00
Miejsce Mewa Towarzyska
Adres gen. Kazimierza Pułaskiego 15
Miejscowość Sopot
Bilety 25 zł , w przedsprzedaży 20 zł

Piotr KaCeZet Kozieradzki to warszawski wokalista reggae, który zadebiutował w 2009 roku na polskim rynku muzycznym albumem "Stara Szkoła" produkcji MMF'a z Dreadsquadu.

Swoją przygodę z muzyką zaczął w gimnazjum od nauki gry na gitarze elektrycznej w szkole im. Krzysztofa Komedy. W latach 2002-2008 występował z zespołem Tabula Rasa, z którym w 2006 roku wydał płytę "Niczego". W tym czasie KaceZet zaczął stawiać pierwsze kroki w świecie soundsystemów, grając imprezy pod szyldem "Soundz of Freedom", razem z Rastamańkiem i Klonem.

Ciekawa barwa głosu oraz sceniczna ekspresja na długo pozostaje w miejscach gdzie się pojawia. Jego sposób śpiewania jest bardzo charakterystyczny, melodyjny a zarazem niesamowicie szybki i energetyczny. Kacezet poza obsługą mikrofonu często sięga też do swojej kolekcji winylowych singli by uraczyć publiczność tym co sam lubi najbardziej.

W ciągu niemal 10 lat od początku swojej muzycznej kariery, KaceZet zagrał setki koncertów, odwiedzając kluby i festiwale w każdym zakątku polski. Występował na jednej scenie z artystami takimi jak: Cypres Hill, Nas i Damian Marley, Matisyahu, M.O.P, Jeru the Damaga, Jah Mason, Lutan Faya, Jamal, Marika, East West Rockers, Warszawski Deszcz, Tede, Pezet, O.S.T.R, Junior Stress, Bob One, Bas Tajpan, Natural Dread Killaz.

W październiku 2011 roku wydał swój solowy album "KaCeZet & Fundamenty".

  • Start: 20.00
  • Wstęp: 20 zł w przedsprzedaży / 25 w dniu koncertu