Wieczór z filmem chrześcijańskim

Filmy, Wejherowo

Data 17.10.2013 09:34
Miejsce Wejherowskie Centrum Kultury
Miejscowość Wejherowo
Bilety wstęp wolny

"Dobre miejsce" zaprasza do Sali kameralnej w Wejherowskim Centrum Kultury na cykl wieczorów z filmem chrześcijańskim. Odbywać się one będą w każdy ostatni czwartek miesiąca o godzinie 19.oo.

Rozpoczynamy w czwartek 17 października o godzinie 19.oo amerykańskim filmem fabularnym OCTOBER BABY, a następnie będziemy proponowali filmy: BELLA, CRISTIADA, BEN HUR, PASJA, FAUSTYNA, PRYMAS, KTO NIGDY NIE ŻYŁ i wiele innych filmów fabularnych oraz dokumentalnych.

Po zakończeniu projekcji filmu – spotkanie dyskusyjne: na gorąco dzielimy się swoimi przeżyciami, refleksjami.

Film zainspirowany losami czołowej aktywistki pro - life Gianny Jessen, która urodziła się w wyniku aborcji dokonanej w 8 miesiącu ciąży.

[IMG_R]2[/IMG_R]

19 – letnia Hannah świeżo upieczona studentka zawsze była outsiderem. Zawsze czuła się inna i mimo wielkich ambicji oraz ogromnego talentu aktorskiego w głębi duszy żywiła przeświadczenie, że nigdy nie powinna przyjść na świat. Z powodu nasilających się problemów zdrowotnych (fizycznych oraz psychicznych) rodzice decydują się wyznać jej straszliwą prawdę. Dziewczyna doznaje szoku, bowiem jej dotychczasowe życie okazało się kłamstwem. Nie dość, że została adoptowana, to jeszcze urodziła się w wyniku źle przeprowadzonej aborcji. Rozżalona Hannah postanawia udać się w podróż do Nowego Orleanu wraz ze swoim przyjacielem Jasonem, jego dziewczyną i nieprzystosowanym społecznie kierowcą rozpadającego się vanu. Wszyscy bawią się świetnie poza 19 – latką, która postanawia wykorzystać możliwość udania się do miejsca swoich narodzin, aby odszukać swoją biologiczną matkę...

Wstęp wolny (wejściówki do odebrania w kasie WCK), jednak ilość miejsc jest ograniczona.