Coma

Koncerty, Gdańsk

Data 20.10.2013 19:00
Miejsce Parlament
Adres Ul. Św. Ducha 2
Miejscowość Gdańsk
Bilety 45 zł przesprzedaż 50 zł w dniu koncertu

Zapraszamy gorąco na gdański koncert zespołu, który od lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich formacji rock’owych – grypy COMA! Łódzki zespół wystąpi 20.10.2013 r. w klubie Parlament!

Od początku istnienia grupa COMA nieprzerwanie zbiera laury za swoją działalność, a na jej koncertach za każdym razem pojawiają się tłumy fanów. To nie przypadek, a wynik pracy, niepowtarzalnego charakteru muzyki, którą tworzy COMA oraz odwagi w przełamywaniu muzycznych schematów (którą zespół pokazał chociażby podczas pracy nad płytą oraz serią koncertów „COMA Symfonicznie”).

COMA, to zespół, którego debiutancki album „Pierwsze wyjście z mroku” (2004) zatrząsł polską sceną muzyczną. Druga płyta – „Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków” już po tygodniu zajęła pierwsze miejsce na oficjalnej liście sprzedaży. Dwa następne krążki – „Hipertrofia” i tzw. Czerwony Album również zostały przyjęte z entuzjazmem i dowiodły, że zespół utrzymuje wysoki poziom. W 2013 r. muzycy grupy COMA rozpoczęli współpracę z niemiecką wytwórnią earMusic/Edel (mającą pod opieką takich artystów jak: Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion czy Europe) i wydali świetny anglojęzyczną płytę „Don’t set your dogs on me”.

Podczas gdańskiego koncertu COMA zaprezentuje ten nowy materiał, ale na pewno nie zabraknie też starszych kompozycji.