Cropp Tattoo Konwent już w weekend

Kultura, Gdańsk

Data 20.07.2013 00:00-21.07.2013 00:00
Miejsce Centrum Stocznia Gdańska
Miejscowość Gdańsk
Bilety 30 - 150 zł

Po raz piąty spotkamy się w klimatycznych salach Centrum Stoczni Gdańskiej. Podczas Cropp Tattoo Konwent wspólnie uczynimy ją najbardziej kolorowym miejscem tegorocznego lata! Stocznia Gdańska to niesamowita post-industrialna przestrzeń. Na stałe wpisała się w historię, jako kolebka wolności i symbol zmian. Cropp Tattoo Konwent rozpocznie się 20 i potrwa do 21 lipca.

To idealne miejsce na Cropp Gdańsk Tattoo Konwent, bo piękne tatuaże to symbol naszej niezależności. Tatuaże oglądane w cieniu stoczniowych żurawi oraz monumentalnych hal robią odpowiednie wrażenie na nas wszystkich.

Idea festiwalu tatuażu artystycznego i muzyki o nazwie Tattoo Konwent powstała w Gdańsku w 2009 roku. Od pierwszej edycji stawiamy na organizację nieszablonowych wydarzeń, które dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji i koncertów cieszą się stale rosnącą popularnością. Pozwalają także wielu osobom poznać wspaniały świat  tatuażu artystycznego z najwyższej półki.

Jako organizatorzy stawiamy na nieustanny rozwój formuły festiwalu , ponieważ chcemy dotrzeć z naszym pomysłem do jak najszerszego grona odbiorców. Dlatego też w 2013 roku przygotowujemy aż trzy festiwale pod szyldem Tattoo Konwent: Wrocław Tattoo Konwent, Cropp Gdańsk Tattoo Konwent oraz Katowice Tattoo Konwent – czytamy na stronie wydarzenia.

Szczegółowy program imprezy