Wielkie otwarcie klubu Cooler w Dębkach!

Imprezy klubowe, Dębki

Data 28.06.2013 22:00
Miejsce Cooler
Miejscowość Dębki

Lubicie plażę, dobrą muzykę i świetną zabawę? Chcecie poczuć wakacyjną atmosferę tak aby towarzyszyła wam przez następne dwa miesiące? A co gdyby to wszystko połączyć? Już 28 czerwca odbędzie się wielkie otwarcie Cooler Beach Bar w Dębkach! Patronat nad imprezą objął portal Nadmorski24.pl.

Po 10 miesiącach wracają gorące rytmy, zabawa nad samym morzem do wschodu słońca i wszystko co kojarzy się z wakacjami. Zero obowiązków i problemów, pełen chillout na piasku i w towarzystwie muzyki, a tą w dniu otwarcia Coolera zapewnią dj'e:

  • Rizzle (Hip-hop, R'n'b, Ghetto Funk)
  • Ice Clubber (Funky, Tech, Groove, Classic house)
  • Pz (House, D'n'B, Dubstep)

  • W muzyczna podróż z nowym obliczem Coolera w którym zmieniamy kompletnie wygląd, gatunki muzyczne oraz specjalnie dla was dodajemy przeróżne promocje na barze w zależności od dnia tygodnia zabieramy Was już od godziny 22:00 – zapowiadają organizatorzy imprezy.

Impreza odbędzie się w rytmach House, R'N'B, Hip-hop, Funky, Dubstep, Tech, Groove) Podczas zabawy będziemy rozdawać gadżety reklamowe nadmorski24.pl! Gorąco zapraszamy wszystkich na wyczekiwane otwarcie sezonu letniego w klubie Cooler – Dębki!