Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Gdyński Rodzinny Turniej Przygodowy

Inne, Gdynia

Data 17.05.2013 00:00-15.06.2013 00:00
Miejsce Kolibki Adventure Park
Miejscowość Gdynia
Bilety 20 zł

Od tytułu Najaktywniejszej Gdyńskiej Rodziny tej wiosny dzieli Was kilka zadań przygotowanych przez instruktorów Adventure Parku. Nie traćcie czasu – do rywalizacji stanęło już kilkanaście rodzin. Bądźcie odważni, sprytni, szybcy, zwinni i pamiętajcie o bezpieczeństwie i zasadach fair-play, które powinny towarzyszyć zawsze i wszędzie.

PLAN GRY:

Aktywnie spędzony czas to forma marszu, gdzie poznacie różne niespotykane dotąd zadania. Podsumowaniem i sprawdzeniem rodzinnych zabaw będzie wykonanie jednej z wcześniej poznanych w trakcie marszu zabawy.

Po zaliczeniu części marszu na orientacje będziecie mieli też do wykonania kilku zadań stacjonarnych z oferty naszego Parku, ale o tym dowiecie się z koperty nr 2.

Najważniejsze tą kopertę możecie otworzyć dopiero po zaliczeniu całej części marszu na orientacje wraz z częścią na czas. Otwieracie ją tylko przy obecności instruktora Adventure Park Gdynia Kolibki obsługującego w tym dniu Mini Quady.

W pakiecie startowym znajduje się również:

Regulamin Rodzinnego Turnieju Przygodowego, w którym wpisujecie wszystkich członków zespołu, za osoby nieletnie podpisują się rodzice bądź opiekunowie. Regulamin sporządzacie w dwóch egzemplarzach, jeden musi zostać na recepcji AP.

Karta Zadań, w której wpisujecie wykonane zadania, a instruktorze AP wpisują czas wykonanych prób. Karta zadań jest główną podstawą do podliczenia końcowego i wyłonienia zwycięzców każdej edycji, dlatego dbajcie i pilnujcie jej , aby się nie zniszczyła i nie zaginęła. Nie zapomnijcie wpisać na karcie nazwy waszego zespołu, członków zespołu, oraz jednego numeru kontaktowego. Po zakończeniu działań, karta ta pozostaje w recepcji AP.

Bawcie się dobrze!!!