Politycy nie zabijajcie polskich mediów

PMGuitar Gig: THE COMPANY, Danjah

Koncerty, Gdynia

Data 29.05.2013 18:30
Miejsce Klub Muzyczny Ucho
Miejscowość Gdynia
Bilety 10 zł

Propozycja Centrum Gitarowego P.M.Guitar. Koncerty z tego cyklu - po raz drugi odbywającego się w Uchu, mają na celu przybliżenie postaci muzyków i zespołów poruszających się w rozmaitych stylach muzycznych, a także ukazanie wszechstronności instrumentu jakim jest gitara.

Podczas imprezy zagrają:

THE COMPANY (Poznań)

Zespół powstał w 2009 roku. Oto, co o sobie napisali: „…nasz cel to granie rocka, ale ze świeżym spojrzeniem, więc można usłyszeć w nim funk, grunge i inne gatunki, wszystko zabarwione solidnym gitarowym graniem…”.

Skład zespołu:

Łukasz Rychlicki - vocal

Łukasz Kulczak - guitar

Maciej Rzeczycki - guitar

Łukasz Olenderek - bass

Marcin Krakowski – drums

Strona zespołu: https://www.facebook.com/thecompany.poznan Oficjalny teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=SO39HJyLio4

Danjah (3miasto)

Tajemnicza wokalistka z korzeniami arabskimi. W jej wykonaniu usłyszeć będziemy mogli dźwięki z pograniczu jazzu, soulu, R&B i popu z arabskimi frazami, brzmieniem i ornamentyką.

Clip cover w wykonaniu Danjah: http://www.youtube.com/watch?v=PphWTvCIcgI

Jako support wystąpią wyróżnione osoby, uczestnicy tegorocznych kursów gitarowych organizowanych przez CG P.M.Guitar. Podczas koncertu zostaną wręczone dyplomy dla wszystkich uczestników kursu gitarowego oraz nagrody dla najlepszych gitarzystów tychże kursów.

Imprezę sponsorują:

P.M.Guitar - edukacyjne Centrum Gitarowe, Sklep Muzyczny DrumStore & Basementstore, "Magazyn Gitarzysta" - fundator nagrody dla najlepszego ucznia Centrum Gitarowego PMGuitar