Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Koncert zespołu „Rozmowa z piramidami”

Koncerty, Władysławowo

Data 26.05.2013 19:00
Miejsce Sala 103 UM
Miejscowość Władysławowo
Bilety WSTĘP WOLNY

Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie zaprasza na koncert zespołu „Rozmowa z piramidami”, który odbędzie się 26 maja 2013 0 godz. 19.00 w sali 103 Urzędu Miejskiego we Władysławowie.

Skład zespołu:

  • Piotr Augustynowicz – gitara elektryczna
  • Tomasz Nowik – gitara basowa
  • Tomasz Paszko – perkusja
  • Piotr Kajetan Matczuk – fortepian, śpiew, kompozycje
  • młodzież biorąca udział w warsztatach wokalnych we Władysławowie

Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona – prosimy o rejestrację telefoniczną (58) 674 54 41 lub elektroniczną [email protected] do 24 maja 2013 r.)

Rozmowa z piramidami – to program muzyczny w nowoczesnych, jazzrockowych aranżacjach do tekstów polskich romantyków: Juliusza Słowackiego, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida i Adama Asnyka. Premiera tego projektu odbyła się w marcu 2011 roku z transmisją live ze Studia Koncertowego im. Janusza Hajduna Polskiego Radia Gdańsk. W październiku 2012 ukazała się płyta zespołu wydana przez Agencję Artystyczną MTJ. Gościnnie na płycie zaśpiewał Mirosław Czyżykiewicz, znany i ceniony wykonawca piosenek, co dodało ogromnego prestiżu działalności zespołu. Koncerty projektu Rozmowa z piramidami odbywały się w Polsce i za granicą, m.in. w Hadze w Holandii, Berlinie i Frankfurcie w Niemczech czy Vianden w Luxemburgu.