Politycy nie zabijajcie polskich mediów

ANIA WYSZKONI - KONCERT i SPOTKANIE CHARYTATYWNE - SERCA GWIAZD

Koncerty, Sopot

Data 07.06.2013 16:00
Miejsce Zatoka Sztuki
Miejscowość Sopot
Bilety Wstęp wolny

Przemek Szaliński wraz z Komitetem Pomocy Bliźniakom zaprasza na kolejny koncert i spotkanie charytatywne z cyklu SERCA GWIAZD!

Kolejnym Gościem będzie Gwiazda polskiej piosenki,jedna z najpopularniejszych piosenkarek - ANIA WYSZKONI!

Kto z nas nie zna takich hitów jak "Czy ten Pan i Pani?", "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka", "Wiem,że jesteś tam", "Narcyz", "Z ciszą posród czterech ścian", "Lampa i sofa", "Oczy szeroko zamknięte", "Nigdy nie będę Twoja","Zapytaj mnie o to kochany","W całość ułożysz mnie" czy "Graj chłopaku graj"? Część z tych przebojów Ania Wyszkoni wykona akustycznie!

Pomagamy 10-letnim bliźniakom - Danielowi i Dawidowi z porażeniem mózgowym,ze skoliozą. Mają problemy ze słuchem i wzrokiem. Razem z rodzeństwem i rodzicami mieszkają w chlewiku przystosowanym do mieszkania,pod Słupskiem.

Możliwość wylicytowania i zakupienia wielu zdjęć z autografami Gwiazd estrady,książek,płyt. Będzie można także wrzucić datek na rzecz chłopców do puszki znajdującej się na miejscu spotkania! Do tej pory Gośćmi spotkań byli - Kabaret Limo, Leonard Pietraszak, Andrzej Grabowski, Krystyna Janda, Edward Hulewicz, Marek Siudym, Marzena Trybała,Krzysztof Tyniec,Tadeusz Ross,Kabaret Młodych Panów oraz Karol Strasburger.