We All Love Bass vol.1 // HEIST (Metalheadz, UK)

Imprezy klubowe, Sopot

Data 25.01.2013 22:00
Miejsce Sfinks700, Ul.Mamuszki 1, Sopot
Miejscowość Sopot

Twin Prix & SFINKS 700 present:

We All Love Bass vol.1 // HEIST (Metalheadz, UK)

Yo, DJ Hi-tek, bring that next level shit...

Sylwester za nami, postanowiliśmy więc pozbierać resztki godności walające się gdzieś po ulicy, ogarnąć opuchnięte od substancji wyskokowych mordy i pokazać, że umiemy coś więcej niż grać disco polo na mazurskich wichurach. Oczywiście muzyka weselna dalej pozostaje w kręgu naszych zainteresowań, jednak nowy, czy może raczej, odmieniony cykl, We All Love Bass, będzie się skupiał na troszkę innych rzeczach. Nie chcieliśmy już być niewolnikami jednego gatunku więc zmieniliśmy koncepcję imprezy. I nie bójcie się, na cyklu We All Love Bass ciągle usłyszeć będzie można mnóstwo dubstepu, ale królowały będą też inne gatunki - drum'n'bass, jump up, neurofunk, future jungle, glitch hop, trap i wszystko co ciężkie, brudne, nieoczywiste, futurystyczne i połamane. Jednym słowem zapraszamy na stare, ale pięknie wypolerowane śmieci!

Pierwszym gościem cyklu jest człowiek z ojczyzny d'n'b, Wielkiej Brytanii - HEIST, który w gatunku drum'n'bass nie działa od wczoraj. Gra od 15 lat, produkuje od 12 i przewinął się w tym czasie przez najbardziej znane, legendarne wytwórnie drum'n'bass, takie jak Metal Headz Goldiego, Ganja Records DJ Hype'a, Digital Sound Boy Shy FX'a czy Charge Records Mampi Swift'a.

Jego produkcje to esencja jump up'u, czyli mocna, ostra perkusja i ciężkie, wrzynające się w mózg dźwięki, które nie pozwalają na spokojne tupanie nóżką z drinkiem w ręku. Wystarczy posłuchać jakiegokolwiek jego kawałka, żeby zrozumieć, dlaczego w tej muzyce nie ma pierdolenia się. Skacz, albo zgiń.

www.facebook.com/JimHeist www.soundcloud.com/heist

Następnym gościem jest Xplasm, producent z Łodzi, który w Polsce jest dość mało znany, co jest odwrotnie proporcjonalne do poziomu jego produkcji.

Jest jednym z tych maniaków, co gdzieś mają rozgłos i hype, siedzą w domu i trzaskają track za trackiem, i co najlepsze - wychodzą mu one mistrzowsko. Jego ciężkie, neurofunkowe kawałki wydawane są przez undergroundowe wytwórnie drum'n'bassowe na całym świecie, a także przez jego własne dziecko - Xplasm Recordings. Wystarczy zresztą wejść na jego soundcloud, żeby sprawdzić o czym mowa…

www.soundcloud.com/xplasm www.facebook.com/Xplasm.DnB

Oprócz tego oczywiście my, zawsze pokorni, nieśmiali i spokojni Twin Prix, a także cała rzesza zwyczajowych gości z pomorza, bez których impreza nie mogłaby się oczywiście odbyć. Spodziewajcie się więc tego co zwykle - totalnego zniszczenia.

More info soon...

Piątek 25 stycznia 2013 start: 22:00 wejście: 10/15

Sponsorem imprezy jest marka House http://www.house.pl/