Back to school - d'n'b w Infinium

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 07.09.2012 21:00
Miejsce Infinium
Miejscowość Gdańsk

Wakacje się kończą, zbliża się jesień, nadchodzi też nowy rok szkolny, oraz nowy semestr, choć nie zawsze o poziom wyżej. Aby trochę osłodzić Wam spotkanie z nieuniknionym, zapraszamy serdecznie do klubu Infinium na wygibasy przed pierwszą klasówką.

Tym razem naszymi gośćmi będą:

IMP [Noiz Emitters] Soyalee [PublicShout] Yokai [Another World] Bator [DirtyDanzig] Performer [DirtyDanzig]

Start 21.00 Wjazd: 8 PLN Muza: szeroko pojęty Drum'n'Bass

Klub Infinium - Znajdujący się w centrum miasteczka studenckiego Politechniki Gdańskiej zwanego potocznie "Wyspami" klub Infinium jest już od wielu lat miejscem spotkań aktualnej braci studenckiej jak i tych, którzy bywali tu za czasów swoich studiów.

To u Nas grywali tacy artyści jak: Czesław Śpiewa, Tomek Lipiński, Sebastian Makowski, Zespół: Kowalski, Akurat, Kabaret Ani Mru Mru i wiele wiele innych mniej i bardziej znanych, których przez prawie 12 lat z radością mogliśmy u nas gościć.

Klub Infinium - to miejsce dla ludzi z wyobraźnią, lubiących dobrą zabawę zarówno na koncertach jak i imprezach tanecznych. Dla tych, którzy lubią pośpiewać na Karaoke jak i tych sprawdzających swoją wiedzę w PubQuizie.

W klubie spotkasz ludzi pozytywnie nastawionych do życia, otwartych na nowe znajomości. Po prostu warto ich poznać. Nie czekaj, odwiedź nas i zobacz jak odmieni się Twoje życie.