Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Let It Roll: 3City Warm Up

Imprezy klubowe, Gdynia

Data 04.08.2012 19:00-05.08.2012 03:00
Miejsce Klub Ucho
Miejscowość Gdynia
Bilety 20 zł

10-11 sierpnia nad Zalewem Nakło Chechło w Tarnowskich Górach odbędzie się "festiwal inny niż wszystkie" - Let it roll Open Air Polska.

Zanim to nastąpi uraczymy Was szaloną trójmiejską rozgrzewką, o którą zadba agencja Badlow. W wysiłkach wspomogą nas goście, prezentujący Wam swoje umiejętności w gdyńskim klubie Ucho. Będziecie mieli okazję poznać możliwości soundsystemu Danley Sound Labs. Do gdyńskiego Ucha powędruje 50 000 W sprzętu o studyjnej jakości. Zadbamy również o oświetlenie. Poza tym mamy przygotowanych kilka niespodzianek i dodatkowych atrakcji. Przewidujemy konkursy, w których będziecie mogli zdobyć bilety na festiwal.

Koncert: 19:00-20:00 Projekt Rankor 20:00-21:00 Miejski Dystrykt 21:00-22:00 Akcja Spontan

Line up: 22:00-23:00 Hawra b2b Xehire 23:00-00:30 GineeK & MC Kriba SHOWCASE! 00:30-02:00 Tom Encore 02:00-03:00 One Way 03:00-04:00 Moptron 04:00-05:00 Special fx

TOM ENCORE

Warszawski producent i DJ. Wydaje w należącym do Excision'a labelu Rottun Recordings oraz warszawskim Concrete Cut. Jako producent skupia się na brzmieniach basowych, jednak kiedy gra na żywo jest niczym maszynka do mielenia rozmaitych gatunków muzyki elektronicznej, przede wszystkim tych połamanych. W swoich setach łączy wonky, glitch-hop, skwee, dubstep, drum&bass, electro i hip-hop, tworząc przepotężną miksturę basowych brzmień. Jego talent został doceniony zarówno w Polsce, gdzie wystąpił na setkach imprez i został obwołany DJ'em roku 2008 w głosowaniu użytkowników portalu DNB.pl, jak również na świecie. Po pojawieniu się na falach BBC Radio 1 czy Rinse FM, Tom Encore cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony klubowiczów i DJ'ów w różnych częściach globu. Jego numery stale goszczą w repertuarze m.in. Dirtyphonics, Excision, Gaslamp Killer, Foreign Beggars, John B, Dansette Junior, Dieselboy i Starkey.

KRIBA

Mc, dj, radiowiec (Radio Koszalin, Radio Północ) oraz organizator imprez, uznawany za jednego z czołowych artystów muzyki drum and bass w Polsce, występuje już od 2001 roku. Jeden z nielicznych mc's w kraju rymujących do: drum and bass, dubstepu, fidget & bassline house, breakbeatu czy electro.

RYMOWAŁ/GRAŁ ZE ŚWIATOWEGO FORMATU GWIAZDAMI JAK: Pendulum, High Contrast, Subfocus, Chase & Status, Dirtyphonics, Adam F, Andy C, Grooverider, Camo & Krooked, Dj Hype, Danny Byrd, J Majik, Heist, Taxman, John B, Bad Company, Shimon, Ed Rush, Mampi Swift, Aphrodite, Ruffstuff, Tatrum Desire, Teebee, Drumsound & Simon Bassline Smith, Dj Clipz, Futurebound & Matrix, Muffler / Konsta, Moving Fusion, Sketch & Code, Black Sun Empire, Skitty, Resonant Evil, Concord Dawn, Sta & Paul B, Swan-e, Mc Skibadee , Mc Shabba (UK), Mc Foxy (Uk), Mc Eksman (Uk), Mc Fatman D (Uk), Mc Navigator (Uk), Mc Fun (Uk), Mc Shortston (UK), Mc Herbzie (Uk), Mc Kasha (UK) Mc Det (UK) Mc Fearless (UK), Mc Evil B (Uk).

KAMILLE GINEEK GINGLASS

Kamil Ginglas. Pochodzi z Bełchatowa, czyli królewskiego zagłębia węgla brunatnego w Polsce, gdzie od wczesnej młodości miał do czynienia z muzyką - przede wszystkim dzięki swojemu ojcu, który amatorsko gra na różnych instrumentach. Jako sześciolatek sam często sięgał po akordeon czy organki. Wówczas próbował też swoich sił przy wczesnych programach komputerowych typu "Music Maker". W wieku 14 lat tworzył z kolegami szkolny radiowęzeł, który organizował wiele imprez wewnątrz szkoły i otwartych, które potrafiły przyciągnąć nawet 400 uczestników! W jego głowie królowały w tym czasie rave'y (popularna muzyka klubowa przełomu lat 80./90.), do których sentyment pozostał mu po dzisiejsze lata. Na jednej z organizowanych imprez Ginee K spotkał Mc Jabbę D, z którym później ściśle współpracował na scenie drum'n'bass.

W wieku 17 lat pod pseudonimem GeeLou grał cyklicznie w niedzielnych audycjach w lokalnym Radiu Bełchatów. Audycje te odbiły się w Bełchatowie głośnym echem wśród osób zainteresowanych muzyka "inna" niż dyskotekowa. Po pewnym czasie działalności w kregu muzyki rave, jungle, dnb i hardcore, razem z przyjaciółmi (Acid, Hypnotic, JabbaD) powołał kolektyw Temple of Noise. Grupa ta w ciągu kilkunastu miesięcy swojej działalności zorganizowała wiele niezapomnianych imprez w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim, z którego pochodziła część członków.

W roku 2000 Ginee K wyprowadził się do Warszawy. Po kilku miesiącach aklimatyzacji poznał didżeja Młodego_Jr, z którym zaczął współpracę pod szyldem swojej grupy T.O.N. Po kilku latach działalności ekipa przestała istnieć. Kamil zaczął grać solo, uzyskał aprobatę i wiele pozytywnych opinii od warszawskich dinozaurów połamanej sceny. Próbował także swoich sił w produkcji muzyki drum'n'bass. Razem z Simba zrobił kilka numerów, które przez wiele miesięcy rozgrzewały parkiety krajowych i zagranicznych klubów. Od kilku lat Ginee K jest członkiem warszawskiego kolektywu Tensionkru. Ostatnie lata spędził w Londynie, gdzie kontynuował swoją działalność na rzecz propagowania dobrej muzyki. Był jednym z rezydentów klubu/baru w południowym Londynie, gdzie miksował różne odmiany muzyki klubowej - od Ninja Tune po Defected. W roku 2008 w każdy środowy wieczór prowadził także swoją autorską audycję w polsko-angielskim Radiu Orla - "Exquisite Beats". Prezentował w niej szeroko pojetą muzykę brejkbitową - od chill-outu poprzez nu-skool/funk po drum'n'bass...

Od dwóch lat jego sety mogą być występami na żywo. Wspólnie z przyjaciółmi stowrzył grupę FireFighters - w trójkę za pomocą komputera i kontrolerów potrafią stworzyć niesamowite wydarzenie, miksując najróżniejsze odmiany muzyki elektronicznej i scalając to wszystko w jedną energetyczną całość, nie ustępując przy tym takim gwiazdom jak Ritchie Hawtin, Rusko, Umek...

Niedawno wrócił do Polski, gdzie stara się wspierać lokalną scenę, organizując imprezy w nowych miejscach. Nadal pozostaje znany i chętnie zapraszany do wielu miast naszego kraju. Jest nadwornym dj'em cyklu imprez organizowanych przez markę odzieżową House (JamTheClub, FaceTheMusic), supportując najwieksze gwiazdy gatunku dnb/dubstep (tylko w tym roku byli to m.in. Pendulum, Netsky, The Qemists, Camo & Krooked, Dirtyphonics, State Of Mind, Bar9, Chasing Shadows, Logistics).

Cechuje go niesamowita charyzma, a dobór repertuaru nie pozwoli w trakcie jego występu pozostać w fotelu nawet najwybredniejszej osobie. Podczas setów, do których zawsze przygotowuje sie na kilka dni przed występem, oddaje się bez pamięci temu, co robi i przekazuje tą energię do publiczności, nakręcając swoim zachowaniem atmosferę na imprezach! Niedawno został również twarzą nowej kampani reklamowej www.projektpokolenie.pl, wspieraną przez Absoluta...

MOPTRON

Pochodzi z Pabianic. Na co dzień mieszka i studiuje w Poznaniu. Jego muzyczna przygoda zaczęła się w podstawówce, kiedy rodzice posłali go do szkoły muzycznej, twierdząc, że chce zostać gitarzystą, jednak w V klasie, kiedy dostał od rodziców swój pierwszy mikser, wyjął z szafy gramofon Daniel swojego ojca i zaczął układałać pierwsze mixy przy użyciu nowiutkiego discmana. Szkolę muzyczną ukończył, sławnym gitarzysta nie został, ale 8-letnia nauka w SM nie poszła na marne. W roku 2005 zaczął zajmować się graniem na poważnie, przez cztery długie lata szlifował swoja technikę djska w zaciszu domowym, by w roku 2009 zacząć grać w klubach jako Moptron. Prawie od początku towarzyszy mu ZENon - razem z którym zgłębia sztukę miksowania. Muzycy tworzą formację Yellow Label, zajmujacą się promocją ciężkiego brzmienia na terenie kraju.

Szybko udało mu się nawiązać kontakt z różnymi djami z całej Polski, a także zza granicy. Jest organizatorem takich imprez jak Subsistenz Night (Wroclaw/Katowice), PRSPCT Night (Wroclaw), Yellow Collaboration (Łódź/Poznań), Technique (Poznań), gdzie chce promować dnb. Latem 2010 zostal czlonkiem Killa Beatz Crew - kolektywu łączącego promotorów, dj's i producentów z calej polski. W skład ekipy wchodzi również Mc oraz Vj. KBC jest organizatorem takich imprez jak seria Killa Beez Meeting i jednego z największych na Dolnym Śląsku festiwali Dnb - Killa Beez Fest. W roku 2011 miał okazję grać w takich miastach jak: Wrocław, Poznań, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Lódź, Katowice. Odbył także minitour po Czechach (Brno, Ceske Budejovice, Ostrava), wystapił na Therapy Sessions vs PRPSCT w Birmingham, Uk. W grudniu 2012 zagrał na festivalu Let It Roll Winter na Słowacji. Obecnie swoją uwagę skupia na przygotowaniu polskiej edycji Therapy Sessions.

Dotychczas miał okazję wystapić u boku takich artystów jak: Andy C, Concord Dawn, Technical Itch, The Panacea, Dom & Roland, Dj Hidden, Audio, Robyn Chaos, Machine Code, Current Value, Dean Rodell, Cooh, The Sect, Katharsys, Gancher & Ruin, Forbidden Society, Dub Elements, Peter Kurten, Lowroller, Thrasher, Calyx, Camo & Krooked, Kenny Ken, Nicky Blackmarket, Micky Finn, Aphrodite, Matrix & Futurebound, Cyantific, Logistics, S.P.Y., The Prototypes, Rusher, Morebeat, No Money, Xilent, Chasing Shadows, Dj Madd,Culprate, Mc Dart, Mc Skibadee, Mc Shabba D, Mc Spyda, Mc V.

Dodatkowe informacje: http://www.ucho.com.pl