Politycy nie zabijajcie polskich mediów

IV Wielka Aukcja Mikołajkowa

Inne, Gdańsk

Data 04.12.2011 12:00
Miejsce Teatr Wybrzeże
Miejscowość Gdańsk

Serdecznie zapraszamy na IV Wielką Aukcję Mikołajkową 2011, organizowaną przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego ASP w Gdańsku. Tegoroczna edycja aukcji odbędzie się 4 grudnia (niedziela) o godzinie 12.00 we foyer Teatru Wybrzeże w Gdańsku.

Jak co roku licytujemy już od 10 zł. To jedyna i niepowtarzalna okazja by zakupić unikatowe i autorskie prace studentów ASP a tym samym wspomóc szczytny cel. Dochód z licytacji zostanie przekazany na zakup paczek okolicznościowych dla małych pacjentów Pomorskiego Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku jak również czytelników Biblioteki Społecznej na Stogach. To również wspaniały pomysł na miłe spędzenie niedzielnego południa przy wspólnym kolędowaniu podczas koncertu świątecznego zaaranżowanego przez studentów ASP oraz Szkoły Muzycznej Musicocellective.

Licytujemy wszystkie dostępne podczas studiowania dziedziny sztuki : rysunek, malarstwo, grafikę, plakat, rzeźbę, biżuterię, tkaninę, ceramikę i wiele, wiele innych. Podczas I edycji aukcji udało się uzbierać kwotę 3 tys. zł, II edycja przekroczyła próg 5 tys. zł a ubiegłoroczna aukcja zaobfitowała kwotą ponad 8 tys. zł. Wielka Aukcja Mikołajkowa z roku na rok przybiera więc coraz większego tępa. Licytacje obfitują w zainteresowanie, a zbierane przez nas kwoty przewyższają najśmielsze oczekiwania.

Wystawa licytowanych prac dostępna będzie w godzinach otwarcia Teatru Wybrzeże od dnia 2 grudnia 2011 r. Podczas licytacji płatności dokonywać można wyłącznie gotówką.