Politycy nie zabijajcie polskich mediów

II Festiwal MotoRock "Traktorem Nad Bałtyk"

Motoryzacja, Kopalino

Data 16.06.2023 20:00-18.06.2023 15:00
Miejscowość Kopalino

To będzie gratka dla miłośników starej motoryzacji. Ponownie do Kopalina w gminie Choczewo przyjadą zabytkowe i nie tylko traktory, ciągniki, samochody i motocykle. Od 16 do 18 czerwca 2023 roku w tej nadmorskiej miejscowości odbywać się będzie VIII Festiwal MotoRock "Traktorem Nad Bałtyk".

— Wydarzenie dedykowane jest wszystkim miłośnikom starej motoryzacji. Mile widziane są też współczesne ciągniki. Zachęcamy ich posiadaczy do wspólnych spotkań z właścicielami zabytkowych "rumaków" - zaprasza Krystian Węska, koordynator wydarzenia. Szczegółów uczestnictwa w festiwalu dla zmotoryzowanych można szukać na facebookowej stronie wydarzenia Traktorem Nad Bałtyk Festiwal Moto Rock

Festiwal rozpocznie się w piątek, 16 czerwca 2023 roku. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 20 w Kopalinie przy ulicy Bursztynowej. Tego dnia będzie można też wysłuchać dwóch koncertów "Wehikuł czasu" i "Łydka Grubasa". Podczas trzydniowego zlotu na miłośników motoryzacji czekać będzie też wiele innych atrakcji. Jedną z nich będzie wyścig traktorów.