„Ogród & Wielka Majówka” w parku Kolibki

Inne, Gdynia

Data 05.05.2023 10:00-07.05.2023 18:00
Miejsce Park Kolibki
Miejscowość Gdynia

Pokazy kulinarne, festiwal food trucków, koncerty muzyki ogrodowej czy dania z różnych stron świata - to atrakcje, które czekają na uczestników 15. edycji tragów i pikniku rodzinnego „Ogród & Wielka Majówka” w parku Kolibki w Gdyni

Wydarzenie „Ogród & Wielka Majówka” jest skierowane do fanów ogrodnictwa, miłośników zdrowego żywienia oraz tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i w miłych okolicznościach przyrody. Można tam m.in. kupić wszystko, co przydaje się podczas wiosennych, letnich i jesiennych prac w ogrodzie i na działce, dowiedzieć się, jak stworzyć przydomowy ogródek warzywno-ziołowy, nabyć ekologiczne produkty, a także przeżyć majówkowy weekend z przyjaciółmi wypełniony dobrą zabawą i degustacjami.

Odwiedzając „Polanę ogrodową”, będzie można kupić krzewy ozdobne i owocowe, sadzonki warzyw i ziół czy kwiaty balkonowe i ogrodowe, takie jak hortensje, rododendrony, róże, pelargonie, begonie i surfinie. Ponadto w ofercie są narzędzia i akcesoria ogrodowe, ozdoby do ogrodu i domu. Zaplanowano także warsztaty.

W piątek, 5 maja wstęp jest bezpłatny. Natomiast w weekend obowiązują bilety. Normalny – 10 zł. Seniorzy, emeryci i dzieci powyżej 12. roku życia zapłacą 8 zł. Dzieci poniżej 12 lat – wstęp wolny.