Piękna i Bestia w Strzebielinie

Inne, Strzebielino

Data 11.12.2022
Miejsce Sala gimnastyczna
Miejscowość Strzebielino

Teatr Odeon ma ogromny zaszczyt zaprosić Was na swoją już 3 PREMIERĘ w tym roku. Tym razem przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego a mianowicie MUSICAL "PIĘKNA I BESTIA".


Opowieść i bohaterowie, których znasz i uwielbiasz ożywają w aktorskiej adaptacji animowanego klasyka Disneya. To niezwykły hołd dla jednej z najpiękniejszych baśni jakie kiedykolwiek opowiedziano.
Przyjdź na spektakl i poznaj historię Belli, mieszkającej w niewielkiej francuskiej wiosce, Villeneuve. Gdy pewnego dnia dziewczyna dowiaduje się, że jej ojciec Maurycy został uwięziony przez straszną bestię, postanawia za wszelką cenę mu pomóc. Udaje się do zamku potwora i proponuje mu swoje życie w zamian za wolność ojca. Bestia przystaje na tę propozycję i wkrótce dziewczyna ku zdziwieniu zamieszkuje w pałacowej komnacie a nie w lochu jak myślała. Bella odkrywa, że zamek pełen jest ożywionych, zaczarowanych przedmiotów, jak świecznik Płomyk, zegar Trybik, wieszak Chapeau, Pani Imbryk czy miotełka Puf-Puf. Także Bestia pokazuje przed dziewczyną swoje łagodne oblicze i Bella zaczyna żywić do niej coraz cieplejsze uczucia. Tymczasem Maurycy chcąc uratować swą córkę, zwraca się o pomoc do pewnego myśliwego - Gastona, który od dawna pragnie zdobyć Bellę.
Jak zakończy się ta historia? Pewnie większość z Was wie ale nie wiecie jak my zaprezentujemy się w tej teatralnej adaptacji. Tak więc przyjdźcie i przekonajcie się. Serdecznie Zapraszamy!