Piknik Tytanów w Wejherowie

Inne, Wejherowo

Data 20.06.2021
Miejsce Baza Harcerska Cedron
Adres Kalwaryjska 8
Miejscowość Wejherowo
Bilety Wstęp wolny

Zjeżdżalnie, dmuchańce, kiełbaska z grila i wata cukrowa – takie atrakcje będą czekać na bazie harcerskiej Cedron w niedzielę (20 czerwca). Szczypiorniści z klubu Tytani Wejherowo organizują piknik, który będzie atrakcją zarówno dla młodych, jak i starszych fanów piłki ręcznej.

Dla Tytanów to jedna z najważniejszych imprez w każdym roku. Już po raz kolejny organizowany jest „Piknik z Tytanami”. Po zakończonym sezonie to okazja do spotkania sportowców z fanami. Przypomnijmy, że przez ostatni rok mecze odbywały się bez udziału publiczności.

Mam nadzieję, że słońce nam dopisze! Chmury się rozejdą i będzie pięknie świecić nad nami. Na Cedronie cień też jest i są piękne drzewa, więc można tam posiedzieć. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców – i starszych i młodszych. Można zabrać rodziny – zachęca Robert Wicon, wiceprezes klubu Tytani w rozmowie Gość dnia.

Piknik rozpocznie się w niedzielę (20 czerwca) o godzinie 12:00 przy bazie harcerskiej Cedron (ul. Kalwaryjska 8). Przewidywany koniec to godzina 15:00, ale organizatorzy spodziewają się wydłużenia imprezy.

W programie między innymi atrakcje sportowe, konkursy z nagrodami, pokazy straży pożarnej i dmuchańce. Nie zabraknie stoiska z watą cukrową i kiełbaską z grilla. Wstęp na „Piknik z Tytanami” oraz korzystanie z atrakcji są darmowe.