Gra miejska „Ulicami Redy”

Inne, Reda

Data 22.05.2021
Miejsce Park miejski
Adres 1 Maja
Miejscowość Reda

Albert Einstein stwierdził, że po wyginięciu pszczół ludziom pozostaną jeszcze 3-4 lata egzystencji. Nawet najlepsza symulacja komputerowa nie będzie w stanie pokazać jak ogromne konsekwencje będzie mieć ta wyrwa w łańcuchu pokarmowym” - czytamy na stronie Fabryki Kultury.

 

Uczestnicy zabawy „Ulicami Redy” będą mieli za zadanie uratować pszczoły i ich domki. Po zabawie będą mogli zastanowić się nad przytulnym schronieniem dla przydomowych pszczółek.

 

Te miłe owady pochowały się w zakamarkach naszego miasta w sobotę! Weźcie mapy w dłonie i wyruszcie w podróż w zespołach od 2 do 5 osób. Zebrane punkty przerodzą się w nagrody – informują pracownicy Fabryki Kultury w Redzie.

 

Ilość drużyn jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy spotykają się w parku miejskim. Pierwsza drużyna rusza o godzinie 10:00, kolejne w dziesięciominutowych odstępach.

 

TRASA: PARK MIEJSKI – REDA CIECHOCINO – REDA BETLEJEM – PARK MIEJSKI

CZAS: ok. 2 godziny (pieszo)

DLA KOGO: dzieci od 7 lat z osobą dorosłą, dzieci od 14 do 18 lat po pisemnej zgodzie rodzica, młodzież 18+ i dorośli

 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ:
Wejść w poniższy link (dostępny będzie w dyskusji wydarzenia), zapoznać się z regulaminem i wypełnić. W odpowiedzi zwrotnej każda grupa otrzyma wiadomość z informacją o godzinie startu.
Na miejscu, w Parku Miejski, należy podpisać dokumenty (zapoznanie się z regulaminem, oświadczenie Covid-owe). W przypadku osób niepełnoletnich należy przed startem dostarczyć zgodę rodzica/opiekuna prawnego.

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfT1_KdCZ…/viewform