Runmageddon Trójmiasto 2021

Sport, Trójmiasto

Data 15.05.2021 00:00-16.05.2021 00:00
Miejscowość Trójmiasto
Bilety wstęp płatny

To był maj… A nie, czekajcie, MAJ TO DOPIERO NADCHODZI. I nie Saska będzie pachnieć szalonym bzem, a Trójmiasto krwią, potem i Waszymi łzami! Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wrócili jak najszybciej w północne rewiry Polski. Szykujemy dla Was bałtyckie klimaty pod znakiem Intro, Rekruta i Nocnego Rekruta. Gwarantujemy mokre gacie i piach w każdym miejscu ciała.

 

To Twój debiut?

Nie wiesz jak się ubrać na start? Nie ma się czego obawiać! [Dowiedz się na co zwrócić uwagę](https://www.runmageddon.pl/dekalog-debiutanta).

 

Trofea:

W Trójmieście zaliczysz Rekruta w wersji dziennej i nocnej, czyli formuły potrzebne do zgarnięcia statuetki Weterana Runnmageddonu. Zgarniesz także Północ jako krok w stronę Korony. Więcej informacji [tutaj](https://www.runmageddon.pl/trofea).

Runmageddon w pakietach i prezencie:

Chcesz ruszyć na trasę z przyjaciółmi lub planujesz więcej startów? Zajrzyj [tutaj](https://www.runmageddon.pl/pakiety-i-prezenty).

Wyróżnienia będą przyznawane w następujących kategoriach:

1. Seria Elite Kobiety – miejsca I-III,

2. Seria Elite Mężczyźni – miejsca I-III,

3. Masters Kobiet – miejsca I-III

4. Masters Mężczyzn – miejsca I-III

5. Najszybsza drużyna serii Elite – miejsca – I-III (na podstawie 5 najlepszych czasów członków drużyny tylko spośród zawodników, którzy ukończyli bieg z opaską i zostali sklasyfikowani w serii Elite)*

* Zawodnicy przesunięci z klasyfikacji Elite do klasyfikacji Open nie są wliczani do żadnej z klasyfikacji drużynowych

Więcej informacji [tutaj](https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-trojmiasto-15-05-2021?gclid=CjwKCAjwj6SEBhAOEiwAvFRuKJh20wRjWL2RdKBJjiZI4WUzJMdudKD0GMrjVpY36URmuIjXv16nJRoCS9UQAvD_BwE)/