Mobilna Gra o tron – Narodowe Czytanie 2020

Inne, Rumia

Data 12.09.2020 00:00-31.12.2020 00:00
Miejscowość Rumia

Zagraj w mobilną Grę o Tron!

Stacja Kultura zaprasza do udziału w “Grze o tron – Balladyna. Akt VI” – mobilnej grze w aplikacji Action Track. To nietypowy wkład Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi w akcję Narodowe Czytanie 2020.

Krwawe rządy królowej Balladyny zakończyły się. Ugodzona boskim piorunem władczyni pozostawiła po sobie opustoszały tron. Ku baśniowym okolicom jeziora Gopło podążają osoby różnych płci i wieku, biedne i bogate, chłopi i arystokratki. Bo każdy ma szansę zawalczyć o tron…
Fabuła gry oparta jest na “Balladynie” Juliusza Słowackiego i skierowana do osób w wieku 12+. Dostępna za darmo i bez wychodzenia z domu. Zeskanuj kod QR, zagraj i zdobądź królewski tron!

Gra będzie udostępniona od 5 września 2020. Kod wejścia do gry będzie można uzyskać od godziny 12:00 na FB Stacji Kultura oraz na www.bibliotekarumia.pl, a także osobiście w Stacji Kultura. Uczestnicy przed rozpoczęciem gry są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Gry.

Gra o Tron – regulamin

Gra odbywa się w całości w świecie wirtualnym, dlatego udział wziąć mogą uczestniczki i uczestnicy z dowolnego miejsca na Ziemi.
Aby zagrać, potrzebny jest smartfon z darmową aplikacją Action Track. Fabuła gry zanurzona jest w świecie “Balladyny” Juliusza Słowackiego. Znajomość dramatu może okazać się pomocna.

Gra będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych do końca 2020 roku.

“Niech Twoja korona
Przybierze blasku sądem sprawiedliwym
Ona zaprawdę winna ogniem żywym
Być obrócona na węgiel piekielny.
Osądź ją…”