Warsztaty audiowizualne w Stacji Kultura

Inne, Rumia

Data 08.09.2020 00:00-19.09.2020 00:00
Miejsce Stacja Kultura
Miejscowość Rumia

Marzysz o tym, żeby stworzyć własny videoblog? Dzielić się swoimi pasjami i pomysłami z całym światem jako vloger/ka? Masz od 13 do 20 lat? Przyjdź do Stacji Kultura na warsztaty z tworzenia vlogów i podcastów!
Zdobędziesz podstawowe informacje związane z tworzeniem audiowizualnych form w Internecie. Poznasz m.in. tajniki montażu, dowiesz się jak stworzyć własną muzykę lub podcast. Poruszymy też kwestie praw autorskich i podpowiemy jak nie łamać prawa w Internecie. Nie musisz mieć specjalnego sprzętu, wystarczy komórka i dobry pomysł. Podczas zajęć będzie możliwość stworzenia kreatywnego vloga, który będzie miał charakter popularnonaukowy. Wiedza, zabawa, kreatywność połączone w jednym warsztacie! Zapraszamy do Stacji Kultura!
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 19 września (sobota) o godzinie 10:00.
Obowiązują zapisy: [email protected] W temacie wiadomości proszę wpisać Warsztaty audiowizualne, w treści wiadomości podać imię i nazwisko oraz wiek uczestnika. Ilość miejsc ograniczona.
Ze względów sanitarnych prosimy o to, by uczestnicy przebywali w sali w maseczkach lub przyłbicach, dezynfekowali ręce oraz zachowywali dystans.
Warsztaty są częścią projektu „Między książką a blogiem. Od strony drukowanej do strony internetowej”. Na realizację projektu Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.