Scena Młodych - Klaudia Szmidt & Roman Walczak

Koncerty, Reda

Data 11.05.2019 18:00
Miejsce Fabryka Kultury
Miejscowość Reda
Bilety Wstęp wolny

Od lat związana z trójmiejską sceną muzyczną, koncertowała w całej Polsce oraz Francji, laureatka wielu prestiżowych nagród  – Klaudia Szmidt w duecie z Romanem Walczkiem wystąpi w Fabryce Kultury już 11 maja!

ZOBACZ WIĘCEJ >>> https://www.facebook.com/klaudiaszmidtart/

O zespole:
Klaudia Szmidt wokalistka, kompozytorka, organizatorka widowisk poetycko muzycznych, nauczycielka oraz studentka trzeciego roku Studium Wokalno – Aktorskiego w przy Teatrze Muzycznym Gdyni oraz Zarządzania Instytucjami Artystycznymi na Uniwersytecie Gdańskim. Od najmłodszych lat związana jest z szeroko pojętą sztuką.
Jest laureatką wielu cenionych w świecie artystycznym nagród. Nagrywała reklamy m. in. dla międzynawowej firmy T-Mobile.
Wielokrotnie występowała na rozmaitych scenach polskich jak i francuskich np. Lyon, Cassis, Paryż. Jej nową przygodą jest dubbing. Jest w banku głosów w SDI Media Polska. Dubbingowała również francuski film krótkometrażowy pt. ,,Zofia” reżyserowany przez Wiktora Pipera.

Roman Walczak gitarzysta, kompozytor, aranżer. W 2012r. Założył wspólnie z kolegą gdyński zespół rockowy REVAN, który ostatnio nagrał swój album muzyczny. Obecnie jest w trakcie realizacji solowego albumu , który tworzy barwne muzyczne pejzaże i zachęca słuchaczy do wędrówki wgłąb siebie.
Nasz repertuar opiera się na utworach autorskich, poezji śpiewanej, piosenki aktorskiej i klimatycznych aranżacjach światowych hitów .