Wtedy DISCO POLO

Imprezy klubowe, Sopot

Data 26.01.2018 21:00
Miejsce Wtedy
Miejscowość Sopot

Tak, to będzie mocna impreza. Mamy w sobie tak ogromny pierwiastek tego przaśnego i kiczowatego elementu, że musimy dać mu upust. I damy! Lubimy robić wioche, przyznajemy się do niej, lubimy tą robotę no! W ogóle to musimy Wam powiedzieć, że marzymy o tym by nagrać kawałek Disco Polo. Wszak Jurgiel, Sternik i Grubasek mieli w swym życiu incydent śpiewalniczy i caly czas w ich głowach gdzieś to dzwoni...wiocha dzwoni !!!!!! Aaaaaaaaaahahahahahahhahahahhaaa !!!!!!!!!!!!!!

Mamy nadzieje, że uda nam się przebranżowić i zostać w tym temacie na zawsze! Życie jest takie proste kiedy dotykamy DISCO POLO. Powiadomcie rodzinę z Kaszub , że jest taka impreza, dajcie znać kuzynowi z Bolszewa, że go przenocujecie, zaproście kolegę z ktorym utrzymujecie kontakt na "Naszej Klasie" - skoro tam jest...bankowo temat mu podejdzie. Aż w końcu - posluchajcie siebie... obudźcie Waszego wieśniaka lub poprostu posmakujcie naszej polskiej kultury!!

Oj Dana, Dana, DaaaanA!

Szukamy dyskdżokeja na tą imprezę - poważne oferty kierować na nasza pocztę. Zależy nam na esencji tego muzycznego nurtu. Na jego potędze! Na jego sile ! Na jego największym levelu paździerzu jaki tylko istnieje!!!!! O taaaaak!!!! DISCO POLO !!!!! TAAAAAAAK !!!!! Już kochamy tą prywatkę !!!!!!!!!!!

Przypominamy iż na zewnątrz klubu mamy kompletnie wystrzałowy ogródek, który zapewnia Wam możliwość wyrobienia nowych znajomości, a także co za tym idzie nowych chorób wenerycznych. A jeżeli już kupicie lekarstwa, to przed użyciem zapoznajcie się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultujcie się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Waszemu życiu lub zdrowiu. Nie kopcie w ogródku.