Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Wejherowo: Scholka Chrystusowe Owieczki zaprasza na jasełka

Kultura, Wejherowo

Data 26.12.2017 11:30
Miejsce Kościół pw. Chrystusa Króla i Błogosławionej Alicji Kotowskiej
Miejscowość Wejherowo
Bilety Wstęp wolny

Scholka "Chrystusowe Owieczki" działająca przy parafii pw. Chrystusa Króla i Błogosławionej Alicji Kotowskiej w Wejherowie zaprasza na jasełka pt "Świąteczna ulica", które odbędą się w kościele w dwóch terminach czyli we wtorek 26 grudnia 2017r. po Mszy św. 11:30 oraz w niedzielę 7 stycznia 2018r. po Mszy św o godz 13:00.

W zeszłym roku scholka przedstawiła jasełka pt. "Tadek Niejadek i przyjaciele idą do Betlejem". W przedstawieniu z przesłaniem można było odnaleźć swoje słabości pod postaciami aktorów takich jak Tadek Niejadek czy Kasia Kłamczucha, którzy zmieniają się w wędrówce do Betlejem oraz usłyszeć różne kolędy i pastorałki. Po przedstawieniu jasełek scholka odbyła szereg warsztatów wokalnych, a dzięki wsparciu dużej liczby wspaniałych osób, scholka z okazji 5-lecia swojej działalności nagrała płytę audio pt. "Pan Jest Pasterzem moim". Wspomniana płyta jest dla dzieci ze scholki wspaniałym prezentem i pamiątką.

W tym roku scholka podjęła się kolejnego wyzwania i przygotowała jasełka pt "Świąteczna ulica" przedstawiająca fragmenty z życia różnych osób w kontekście świąt Bożego Narodzenia i oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Często nie zastanawiamy się nad naszymi słowami lub czynami wobec drugiej osoby.

[IMG]2[/IMG]

[IMG]3[/IMG] [IMG]4[/IMG] [IMG]6[/IMG] [IMG]7[/IMG] [IMG]5[/IMG]