Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Sylwester miejski w Wejherowie

Imprezy klubowe, Wejherowo

Data 31.12.2017 23:00
Miejsce Park Miejski im. Aleksandra Majkowskiego
Miejscowość Wejherowo
Bilety Wstęp wolny

Tegoroczny sylwester miejski w Wejherowie zapowiadany jest niezwykle hucznie. Organizatorzy zapewniają, że polana w Parku Miejskim im. Aleksandra Majkowskiego zamieni się w największy parkiet taneczny w mieście. Stanie tam scena, na której zagra znany z przebojów i użycia nowoczesnych brzmień i instrumentów zespół POBLO. Hasłem wejherowskiej imprezy sylwestrowej 2017/2018 jest "Hit za hitem".

Na czele zespołu parającego się nowoczesnymi, elektronicznymi brzmieniami stoi Ewelina Pobłocka, czyli właśnie Poblo. To uczestniczka piątej edycji programu "The Voice of Poland", która razem ze swoją formacją koncertuje w klubach na terenie całego kraju. Oprócz własnego materiału muzycy wykonują także hity EDM.

Poblo tworzą: Ewelina Pobłocka (wokal), Marcin Korpas (gitara elektryczna, sampler), Piotr Jędrzejewski (klawisze/hammond), Michał Żywicki (gitara basowa) i Andrzej Karczewski (perkusja/perkusja elektroniczna).

Na pewno nie zabraknie tradycyjnego pokazu sztucznych ogni. To będzie bezpieczne widowisko, które z pewnością wywoła uśmiech na twarzach zarówno dużych, jak i małych mieszkańców miasta – przekonuje Bartosz Kolasa z Filharmonii Kaszubskiej.

Początek zabawy o godzinie 23:00 w Parku Miejskim im. Aleksandra Majkowskiego. Wstęp na wydarzenie jest wolny.