Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Gdyńska Noc Sylwestrowa 2017/2018

Imprezy klubowe, Gdynia

Data 31.12.2017 20:00
Adres Skwer Kościuszki
Miejscowość Gdynia
Bilety Wstęp wolny

Gdynia zaprasza na kolejną miejsko-plenerową zabawę, czyli Gdyńską Noc Sylwestrową 2017. Według zapowiedzi urzędu, zapowiada się kolejna, bardzo ciekawa edycja Sylwestra Miejskiego. Nowy Rok 2018 w Gdyni powitają z publicznością znane gwiazdy. Całą imprezę poprowadzi dziennikarz muzyczny Kamil Wicik.

Gwiazdami tego wieczoru będą: Łąki Łan, XXANAXX, MaJLo oraz Novika & Lex. Aby zabawa nie ograniczała się jedynie do koncertów, Urząd Miejski w Gdyni przygotuje szereg atrakcji towarzyszących. Organizatorzy mają nadzieję, że bardziej nowoczesne podejście zachęci do wspólnego spędzenia czasu na Skwerze Kościuszki.

Sylwester po gdyńsku jest w tym roku inspirowany morzem i ekologią. Te motywy przewodnie będzie można zobaczyć już w samej scenografii, która będzie zbudowana z paneli ledowych i ma nawiązywać do żaglowca „Dar Pomorza”.

Powstanie m.in. EkoStrefa - specjalne miejsce, gdzie będzie można usiąść, odpocząć i zjeść. Przekąski oraz ciepłe napoje będą oferować food-trucki oraz gastronomia w drewnianych domkach. Żar Tropików. Z myślą o bawiących się dzieciach i dorosłych zostaną uruchomione grzyby grzewcze i ustawione recyclingowe siedziska.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia:

– godz. 20:00 - otwarcie bram wejściowych na Skwer Kościuszki

– godz. 21:00 - początek zabawy sylwestrowej (zespoły wystąpią w kolejności: MaJLo, XXANAXX, Łaki Łan)

– godz 23:55 - życzenia noworoczne i wspólne odliczanie do północy z Prezydentem Gdyni, Wojciechem Szczurkiem

– godz. 00:00 - pokaz sztucznych ogni (porwa ok. 15 minut)

– godz. 00:45 - wspólna zabawa z Noviką & Lex

– godz. 1:00 - zakończenie Gdyńskiej Nocy Sylwestrowej