Mikołajki i jarmark świąteczny w Pucku

Kultura, Puck

Data 02.12.2017 15:00-10.12.2017 17:00
Miejsce MOKSiR, Stary Rynek
Miejscowość Puck
Bilety Wstęp wolny

Na czas Świąt Bożego Narodzenia władze Pucka przygotowały szereg atrakcji. Już w sobotę (2 grudnia) zapalone zostaną świąteczne lampki i ozdoby, rozpoczną się także Mikołajki. Tydzień później, w dniach 9-10 grudnia, obchody będą kontynuowane w połączeniu ze świątecznym jarmarkiem.

W sobotnim programie (2 grudnia) znalazły się takie atrakcje, jak: kręgielnia, bilard, tenis stołowy, zumba, ścianka wspinaczkowa, sala kukułka, gry i zabawy. Dodatkowo będzie można wykonać profilaktyczne badania oraz zasięgnąć porady ekspertów. Wszystko to przygotował pucki MOKSiR.

[IMG]2[/IMG]

Ponadto Urząd Miasta Puck zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości zakupu, prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów podczas Jarmarku Świątecznego, który zostanie organizowany w dniach 9–10 grudnia na Starym Rynku, w godzinach sobota 11:00–20:00, niedziela: od 11:00–17:00.

W trakcie jarmarku preferowana będzie sprzedaż produktów o charakterze świątecznym, regionalnym oraz wyrobów rękodzieła artystycznego takich jak: ceramika, biżuteria, zabawki, gastronomia, ozdoby choinkowe, artykuły spożywcze oraz drzewka choinkowe.