Artificial Intelligence; 15-lecie Addiction Records

Inne, Sopot

Data 04.03.2017 22:00
Miejsce S.F.I.N.K.S 700
Adres al. Franciszka Mamuszki 1
Miejscowość Sopot
Bilety 25 zł

Addiction Records Digital powstały jako sklep z winylami w 2002 roku. Z czasem przerodził się w wytwórnię płytową, promująca drum and bass. Wśród artystów związanych z wytwórnią znalazły się legendy gatunku, takie jak: Ray Keith, Nookie, Subject13 czy ZeroT. Addiction Records wspiera również najciekawszych polskich prodcentów. Swoje kawałki wydali tu In-Dead, Sati, Silence Groove, Radicall i Tactic Sound, a także jeden z ciekawszych polskich wokali-SQbass aka Skubas...

Superduo Artificial Intelligence powraca na sam szyt sceny drum'n'bass ze swoim progresywnym brzmieniem! Po latach zadebiutowali w końcu na Metalhheadz, świetnie przyjętym albumem "Timeline". Singiel promujący album - "Shrine" - potwierdza ich status gwiazdy wagi ciężkiej. lenn i Zula podnieśli nawet poprzeczkę-opracowali nowy styl, który łączy najnowsze odcienie współczesnej elektroniki z oldskulowymi bitami. To wszystko z zachowaniem własnej tożsamości, opartej na wszechstronnej i niepodrabialnej jakości, charakterystycznej tylko dla nich. Ich najnowsze sety dj'skie, również wzbudziły niemałą sensację w branży: pełne ciepłych soulowych, miłych brzmień, płynnie przechodzą w monumentalnie, mocarne basowe epickie sztosy-naładowanie pełnoparkietową mocą.

Ich kalendarz, napakowany występami w klubach całego świata, potwierdza ich wiodącą pozycję w drum'n'basie. Została ona zbudowana na bazie sukcesów utworów "Desperado" i "Uprising", uznanych w 2005 roku za tracki wszech czasów i numery roku w BBC. Wspomniane tracki plus niezapomniane "Bloodlines", "Days of Rage" czy "Pass the Buck" to tylko piękny fragment dyskografii, która ujrzała i zachwyciła świat, dzięki takim wytwórniom jak: Shogun, Exit, Commercial Suicide, Full Cycle, Good Looking, CIA czy Metalheads.