Social Media Show 2017

Inne, Gdańsk

Data 27.02.2017 00:00-03.03.2017 00:00
Miejsce Inkubator Starter
Adres Lęborska 3B
Miejscowość Gdańsk
Bilety 10-20 zł za każde spotkanie

Jak co roku, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na Social Media Show - wydarzenie, którego tematem przewodnim jest intrygujący świat mediów społecznościowych. W dniach od 27 lutego do 3 marca w STARTERZE odbędzie się 6 spotkań skierowanych do specjalistów, pasjonatów nowych mediów, młodzieży czy nauczycieli. To już ostatni moment na zapisy! Rejestracja dostępna na stronie.

Jakie są najnowsze trendy? Jak rozwinąć biznes przy pomocy Facebooka? Jak radzić sobie z kryzysami w socialach? To tylko kilka licznych pytań, na które odpowiedzi poznają uczestnicy Social Media Show.

Social Media Show rozpocznie wydarzenie Creative Morning. W poniedziałek 27 lutego przedstawiciele marek modowych, takich jak: Mustache.pl i ladnerzeczy.co, opowiedzą, jak rozwijali firmy, dzięki mediom społecznościowym. Tego samego dnia eksperci z agencji Beeffactive, newCreative i firmy SentiOne opowiedzą o trendach, które warto wykorzystać w komunikacji. Następnego dnia firma NewMedia.House tworzona przez 20-letnich przedsiębiorców zainspiruje osoby przed 30. rokiem życia do tworzenia własnych biznesów w oparciu o trendy na Facebooku. Za to 1 marca intrygującą ciemną stronę marketingu przybliżą specjaliści z agencji Personal PR, Studio 102 oraz marka Red Bull.

Jak zawsze w STARTERZE nie zabraknie spotkania Edu Generator dla nauczyciele i nauczycieli. Przy okazji Social Media Show uczestnicy porozmawiają o wizerunku nauczyciela w mediach społecznościowych. A tydzień z nowymi mediami zakończy FuckUp Night Trójmiasto, na którym goście opowiedzą o swoich biznesowych porażkach i pozwolą uczestnikom wydarzenia uczyć się na ich własnych błędach.

Cały harmonogram tutaj