Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe MIESZKANIE

Inne, Gdańsk/Sopot

Data 18.02.2017 10:00-19.02.2017 17:00
Miejsce Ergo Arena
Adres Plac Dwóch Miast 1
Miejscowość Gdańsk/Sopot
Bilety wstęp wolny

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego, jak i wtórnego z Trójmiasta i okolic. Każdy z odwiedzających znajdzie lokum dostosowane do swoich potrzeb. Pierwsze wiosenne targi w Trójmieście gromadzą największych deweloperów, m. in.: EURO STYL, POLNORD, ATAL, BUDIMEX, JW. CONSTRUCTION, ROBYG, PB GÓRSKI, PB KOKOSZKI, PB DOMESTA, SEMEKO, MODERNA, HOLDING, DEKPOL, którzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania. Warto na targach skorzystać z oferty kredytowej banków (PEKAO SA, PKO BP, DEUTSCHE BANK) oraz pośredników finansowych (m.in. Murator Finanse, Credit In, Contact Finance, Doradza.pl). Można będzie przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu czy ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak uniknąć rejestrów kredytowych.

Wszyscy zainteresowani własnym mieszkaniem kupią je na targach-bezpiecznie i w korzystnej cenie dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Szczególnej uwadze polecane są spotkania ze specjalistami od finansów, m.in.: wykłady dotyczące pierwszego kredytu hipotecznego, czyli praktyczny poradnik dla każdego, ciekawie zapowiadają się także warsztaty pod hasłem: praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt, czy wykład: kredyt czy wynajem kalkulacja kosztów. Goście targów poznają od podszewki program Mieszkanie+, dowiedzą się jak i co zrobić, aby dostać dofinansowanie z obecnie funkcjonującego programu MdM. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania do dewelopera - porady i sugestie na co zwrócić uwagę, czy warsztaty są poświęcone aranżacji wnętrz: na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania, jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Dla ciekawych przygotowano także cykl wykładów omawiających wynajem mieszkań.

Na gości targów czeka konkurs z nagrodami. Do wygrania: aranżacja (projekt) kuchni lub łazienki, armatura łazienkowa, narzędzia przydatne w każdym domu i mieszkaniu oraz wyciąg firmy ELICA. Nagrody dla laureatów ufundowały firmy: FERRO, HITACHI, Pracowania WYTWÓRNIA WNĘTRZ oraz STUDIO DOMLUX.

Odwiedzający targi otrzymują czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych. ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe.