Już nie uciekam. Spotkanie autorskie

Książki, Gdańsk

Data 15.02.2017 18:00
Miejsce Galeria Bałtycka
Adres Grunwaldzka 141
Miejscowość Gdańsk

Nowa powieść Anny Sakowicz jest historią o dojrzałej, potarganej przez życie kobiecie, która pragnie stworzyć prawdziwy dom z właściwym partnerem. Spotkanie z autorką - Anną Sakowicz będzie miało miejsce w salonie EMPIKU w Galerii Bałtyckiej.

Joanna potrafi zaskakiwać zarówno siebie, jak i najbliższych. Jest narzeczoną Artura, iskrzy między nią a Jaromirem, w dodatku pojawia się kolejny zagadkowy mężczyzna. Pomimo wątpliwości, bohaterka zaczyna urzeczywistniać swoje marzenia. Przeprowadza się na Kociewie i podejmuje decyzję o uruchomieniu kawiarni w lokalu, z którym wiążą się pewne tajemnice. Nadal pracuje jako wolontariuszka w hospicjum dla dzieci. Pisze dla nich bajki. Wkrótce zgłasza się poważny wydawca, który chce je opublikować, ale stawia warunki...

Już nie uciekam to książka Anny Sakowicz, która zamyka trylogię kociewską (Złodziejka marzeń, to się da!) Czytelnicy cenią jej pełne dobrej energii powieści, w których w lekkiej, zaprawionej dowcipem formie, poruszane są trudne i ważne tematy.