Pikantni-spektakl gościnny

Filmy, Gdańsk

Data 14.02.2017 17:30
Miejsce Scena Teatralna NOT
Adres Rajska 6
Miejscowość Gdańsk
Bilety 70 zł, 95 zł, 120 zł

"Pikantni"-komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christpoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki. Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogodni za wolnością.

Reżyseria: Tomasz Gawron

Obsada:

Doris - Barbara Kurdej-Szatan

Bea - Anna Mucha

Christoph - Mikołaj Krawczyk

Alex - Michał Ziembicki