Kreatywne ferie z Empikiem. Warsztaty dla dzieci

Kultura, Gdańsk

Data 16.01.2017 13:00-19.01.2017 15:00
Miejsce Empik Galeria Bałtycka
Miejscowość Gdańsk

Przed nami dwa tygodnie odpoczynku od szkoły. Ten zimowy, wolny czas najlepiej spędzić w kreatywny sposób. Ferie z Empikiem pomogą najmłodszym choć na chwilę stać się prawdziwymi artystami. Podczas zimowych warsztatów będą mieli okazję poznać tajniki decoupage oraz własnoręcznie wykonać karnawałową maskę. Spotkania będą odbywały się do 19 stycznia w salonie Empik Galeria Bałtycka w Gdańsku.

Zimowe warsztaty to idealna okazja, żeby odkryć w sobie twórczy potencjał i zdobyć nowe umiejętności. Tegoroczny program na ferie jest niezwykle bogaty. Dzięki spotkaniom z doświadczonymi specjalistami od technik DIY (Do It Yourself) najmłodsi będą mieli szansę na stworzenie własnych filcowych rękawiczek, zimowego lampionu czy lśniących obrazków wykonanych z cekinów. Zajęcia poprzez nieskrępowaną zabawę pozwalają na oderwanie się od codzienności i przeniesienie się do świata artystów.

Empik Galeria Bałtycka, Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

KARNAWAŁOWA MASKA 17 stycznia, godz. 13:00-15:00 Niech żyje karnawał! Kolorowi przebierańcy przybywajcie! Nie może Was zabraknąć na naszych warsztatach, na których wymalujemy prawdziwą karnawałową wenecką maskę (wiek 6+).

FILCOWE RĘKAWICZKI 18 stycznia, godz. 13:00-15:00 Hu hu ha nasza zima zła! My się zimy nie boimy, bo... rękawiczki zaraz zrobimy! Z ciepłego i miłego filcu, ozdobimy koralikami, wstążeczkami, kolorowym materiałem (wiek 6+).

LŚNIĄCE OBRAZKI 19 stycznia, godz. 13:00-15:00 Tego jeszcze nie było! Na warsztatach zostaną wykonane piękne obrazki tylko z cekinów! Błyszczące i bajkowe będą ozdobą każdego pokoju (wiek 6+).