Sylwester w Gdyni z Dawidem Podsiadło

Imprezy klubowe, Gdynia

Data 31.12.2016 21:00
Miejsce Skwer Kościuszki
Miejscowość Gdynia
Bilety Wstęp wolny

Powitaj Nowy Rok #WGDYNI razem z Dawidem Podsiadło, Fisz Emade Tworzywo oraz zespołem Gentleman!. Wydarzenie odbędzie się na Skwerze Kościuszki, 31 grudnia, start godzina 21:00.

Gdynia po raz kolejny powita Nowy Rok "pod chmurką", jednak tym razem będzie inaczej nie zwykle. Na scenie mieszczącej się na Skwerze Kościuszki zagrają: Dawid Podsiadło wraz z zespołem, Fisz Emade Tworzywo prezentujący materiał z najnowszej płyty "Drony" oraz trójmiejski zespół Gentleman! łączący muzykę alternatywną z popem. Ponadto czeka nas wspólne odliczanie do północy, tradycyjny pokaz spektakularnych fajerwerków oraz noworoczne życzenia od prezydenta miasta Wojciecha Szczurka. O taneczne wejście w Nowy Rok zadba znany trójmiejski DJ Ricardo. Wieczór poprowadzi dziennikarz muzyczny Kamil Wicik. Początek o godzinie 21:00. Otwarcie bram o godzinie 20:00.

Nowością będzie Strefa spotkań. Do dyspozycji uczestników oddana zostanie strefa gastronomiczno-rekreacyjna, gdzie będzie można napić się czegoś gorącego, rozgrzać ciepłą przekąską, a nawet odpocząć od szalonej zabawy pod sceną przy jednym ze stolików. Punktem centralnym tej strefy będzie wielkoformatowy napis #WGDYNI, stanowiący element kampanii promocyjnej Gdyńskiego Sylwestra.

Każdy, kto zrobi sobie zdjęcie sam lub z ekipą pod, przy lub na napisie ma szansę na wygranie nagrody. Wystarczy wziąć udział w instagramowym konkursie z napisem #WGDYNI w tle. Więcej informacji na temat konkursu pojawi się wkrótce w gdyńskich mediach społecznościowych (FB&Insta).