Sylwester Gdański z zespołem Big Cyc

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 31.12.2016 22:00
Miejsce Targ Węglowy
Miejscowość Gdańsk
Bilety Wstęp wolny

Gdańsk i Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zapraszają mieszkańców 31 grudnia na Targ Węglowy, gdzie o godzinie 22:00 rozpocznie się - plenerowy Koncert Sylwestrowy.

  • Jak co roku, z myślą o mieszkańcach Gdańska rozpoczynamy przygotowania do organizacji Koncertu Sylwestrowego na Targu Węglowym. Jesteśmy przekonani, że i tym razem Gdańszczanie tłumnie wezmą udział w szampańskiej zabawie podczas wieczornego koncertu, aby w jego trakcie tradycyjnie o północy złożyć sobie życzenia noworoczne - informują organizatorzy.

31 grudnia 2016 roku, o godzinie 22:00 w samym sercu gdańskiej starówki na Targu Węglowym, na dużej scenie plenerowej otoczonej światłami, rozpocznie się Koncert Sylwestrowy. Gwiazdą tegorocznego wieczoru Sylwestrowego będzie zespół Big Cyc.

Big Cyc, to zespół istniejący na polskim rynku muzycznym już od ponad 25 lat. Od momentu wymyślenia kontrowersyjnej nazwy, zespół zaczął być znany jako najnowsza sensacja muzyczna z pogranicza punk rocka i happeningu. Twórcy Big Cyca załapali bakcyla muzycznego i w szybkim czasie stali się rockową sensacją muzyczną.

Po koncercie przedstawiciele władz miasta złożą zgromadzonym na Targu Węglowym mieszkańców i przyjaciołom Gdańska najlepsze życzenia noworoczne.

Punktualnie o północy niebo nad śródmieściem rozświetli spektakularny 15 minutowy pokaz sztucznych ogni z towarzyszeniem muzyki. Nad projektem i scenariuszem tego wyjątkowego widowiska profesjonalna ekipa pirotechniczna pracuje od początku listopada. Do pokazu zostaną użyte ładunki, których montaż na miejscu zajmie około 48 godzin!