Wielka Fabryka Elfów Eliksiry Świętego Mikołaja

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 28.11.2016 10:00-21.12.2016 15:00
Miejsce Amberexpo
Adres ul. Żaglowa 11
Miejscowość Gdańsk
Bilety 29,99 - 59,99 zł

Już po raz piąty, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki.

W tym roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom stworzyć eliksir. Będzie on niezbędny, aby przygotować się do Świąt i dostarczyć prezenty do każdego dziecka na świecie. By skomponować eliksir goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.

Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne w laboratorium chemicznym. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem.

Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!

Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest w AMBER EXPO, przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku. Zabawa potrwa 2,5 godziny. Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach. Dla gości Fabryki udostępniony będzie parking dla samochodów osobowych (płatny-2 zł /godzinę), bezpłatny parking dla autokarów szkolnych oraz szatnia. Nie wymagamy zmiany obuwia, jednak dbając o komfort dzieci, można zabrać lżejsze buty lub wygodne kapcie. Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na dzieci. Jest to miejsce, do którego dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Oczywiście wszystkich chętnych dorosłych, zapraszamy do towarzyszenia dzieciom podczas całej podróży. Tuż obok Kawiarni znajduje się też Warsztat Elfów, w którym można uczestniczyć w warsztatach malowania bombek (dodatkowo płatne), również można odpocząć, po wyczerpującej, pełnej wrażeń zabawie oraz zakupić pamiątki z Fabryki.