Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Smolik / Kev Fox - Regretfully Yours Tour 2016

Koncerty, Gdańsk

Data 11.12.2016 19:00
Miejsce Stary Maneż
Adres ul. Juliusza Słowackiego 23
Miejscowość Gdańsk
Bilety 60-85 zł

Od ostatniej wizyty w Starym Maneżu duet SMOLIK // KEV FOX zdołał odebrać m.in. Fryderyka za album roku 2015 w kategorii: elektronika/alternatywa oraz zagrać szereg klubowych koncertów i letnich festiwali, w tym między innymi podczas Olsztyn Green Festival czy Tauron Nowa Muzyka.

Teraz wracają do Starego Maneżu żeby zagrać koncert z udziałem wyjątkowych gości - Johna Portera i Natalii Grosiak. Jako support wystąpi zespół Makabreski.

Smolik i Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.

Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera.

Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel RUN przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejny singiel to Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).

Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż... Informacja o biletach: przedsprzedaż / w dniu koncertu - miejsca stojące 60 zł / 70 zł - miejsca siedzące antresola 75 zł / 85 zł