Trwa konkurs rysunkowy 'Zabawa to poważna sprawa'

Inne,

Data 08.11.2016 00:00-13.11.2016 00:00
Miejsce Cała Polska
Bilety Wstęp wolny

IKEA po raz kolejny realizuje marzenia dzieci – „ożywia” ich rysunki i zmienia je w pluszowe zabawki. Każda praca zgłoszona do konkursu ma szansę stać się pluszakiem, a Twoje dziecko może zostać projektantem globalnej kolekcji, która trafi na półki sklepów IKEA na całym świecie. Zgłoszenia można przesyłać do 13 listopada.

Zasady konkursu są proste. Wystarczy, że nasza pociecha narysuje zabawkę swoich marzeń, a skan lub zdjęcie pracy rodzice prześlą w formularzu zgłoszeniowym, dostępnym na stronie zabawymoc.pl.

Prace można przesyłać do 13 listopada 2016 r. Po zgłoszeniu pracy za pomocą formularza na stronie internetowej otrzymamy wirtualny dyplom gotowy do druku. W konkursie mogą wziąć udział dzieci, które nie ukończyły 12 lat.

Ogłoszenie wyników polskiej edycji konkursu zaplanowane jest na 6 grudnia. Konkurs rysunkowy dla dzieci poprzedza start kampanii „Zabawa to poważna sprawa”, koncentrującej się na promowaniu i zapewnieniu praw dzieci do zabawy i rozwoju.

Inicjatywa podkreśla korzyści płynące z zabawy, które wpływają na prawidłowy rozwój dzieci. Od zakupu każdej zabawki w czasie trwania kampanii (20.11-24.12), IKEA Foundation przekaże 1 euro na rzecz projektów realizowanych w najbiedniejszych regionach świata, a wspierających rozwój najmłodszych poprzez zabawę i edukację. Wśród organizacji współpracujących są: UNICEF, War Child, Room to Read, Handicap International, Special Olympics i Save The Children.

Zapraszamy do udziału w konkursie!