Listopadowa ZGrana Reda 2016

Inne, Reda

Data 26.11.2016 15:00
Miejsce Fabryka Kultury
Adres ul. Łąkowa 59A
Miejscowość Reda
Bilety wstęp wolny

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne, fantastyczne spotkanie z grami planszowymi w Redzie!

Listopadowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się 8 października (sobota) od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!) w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a - Fabryka Kultury!

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo - bo prawie 100 tytułów!

Podczas spotkań w 2016 roku będziecie mieć okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło Wam pełno emocji i radości :)


Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na 5? Jeżeli chcielibyście zagrać w coś większego / trwającego więcej czasu to śmiało możecie wykorzystać to wydarzenie do zbierania grupy planszówkowej.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z "Planszówkami" w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku, a przybyło na nie ponad 40 uczestników! Na kolejnych spotkaniach frekwencja nie spada poniżej 50 osób :) Można śmiało powiedzieć, że na wszystkich spotkaniach było nas około 1000 osób!

Do dyspozycji graczy będzie około 100 tytułów, a spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący - czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę!