Pop, soul i gitara na Scenie Młodych w Redzie

Koncerty, Reda

Data 12.11.2016 18:00
Miejsce Fabryka Kultury
Adres ul. Łąkowa 59 A
Miejscowość Reda
Bilety Wstęp wolny

Zbliża się kolejna odsłona redzkiej Sceny Młodych, tym razem będzie można usłyszeć piosenki z gatunku pop oraz soul. Przemysław Bruhn zaprezentuje na scenie Fabryki Kultury między innymi trzy autorskie, premierowe utwory, akompaniować będzie mu Paweł Semraua.

Przemysław Bruhn jest mieszkańcem Rumi i to właśnie tam stawiał swoje pierwsze artystyczne kroki. Mając osiem lat zaczął uczestniczyć w zajęciach szkolnych i parafialnych zespołów wokalnych, ale dopiero od niedawna zaczął uczyć się pod okiem profesjonalistki - Weroniki Korthals. Przemysław jest także członkiem chóru "Bogu-Chwała!" oraz finalistą konkursów i przeglądów, między innymi: „Rumskiego Wokalu 2016”, Powiatowego Przeglądu Talentów Wokalnych czy Konkursu Piosenki Romantycznej. Miał także przyjemność stanąć w chórku na jednej scenie wraz z zespołem Ira.

W swoim repertuarze Przemysław Bruhn ma również własne utwory. Sam pisze teksty oraz muzykę, która już wkrótce ujrzy światło dzienne oraz rozbrzmi podczas koncertu. Za swoje największe muzyczne inspiracje i autorytety uważa: Sama Smith'a, Mietka Szcześniaka, Mateusza Krautwursta, zespół Poluzjanci, Jessie J oraz Weronikę Korthals.

Występ w ramach projektu Scena Młodych odbędzie się w najbliższą sobotę (12 listopada) o godzinie 18:00 w redzkiej Fabryce Kultury. Wstęp jest wolny.