Filmowy Wieczór Grozy w Gniewinie

Imprezy klubowe, Gniewino

Data 31.10.2016 18:00-01.11.2016 00:00
Miejsce Sala kinowa
Adres ul. Sportowa 1
Miejscowość Gniewino
Bilety Wstęp wolny

Wszyscy miłośnicy strachu oraz mrocznych klimatów mogą czuć się zaproszeni na Filmowy Wieczór Grozy w Gniewinie, podczas którego w nieco szerszym gronie będzie można obejrzeć trzy horrory. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek (31 października) w sali kinowej w Gniewinie, wstęp jest wolny.

  • Serdecznie zapraszamy do sali kinowej w Gniewinie, gdzie w poniedziałek (31 października) czeka nas duża dawka filmowych emocji. Tego wieczoru zaprezentujemy trzy filmy, same horrory - zachęcają organizatorzy.

W wieczornym repertuarze znalazły się kolejno:

  • 18:00 - The Boy - Młoda Amerykanka opiekuje się lalką, która należy do zdziwaczałych londyńczyków. Wkrótce dziewczyna odkrywa, dlaczego rodzina traktuje kukłę jak własne dziecko.

  • 20:00 - Wizyta - Becca i jej młodszy brat Tyler zostają wysłani do nigdy niewidzianych dziadków. Pierwszej nocy są świadkami dziwnych zachowań staruszków, które z czasem przerażają ich coraz bardziej.

  • 22:00 - Obecność 2 - Lorraine i Ed Warren udają się do północnej części Londynu, aby pomóc samotnej matce wychowującej czwórkę dzieci, której dom jest nawiedzany przez złośliwe duchy.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.