Październikowa Zgrana Reda

Inne, Reda

Data 08.10.2016 15:00
Miejsce Miejski Dom Kultury
Miejscowość Reda
Bilety wstęp wolny

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne, fantastyczne spotkanie z grami planszowymi w Redzie!

Kwietniowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się 8 października (sobota) od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!) w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a - Fabryka Kultury!

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo - bo prawie 100 tytułów!

Podczas spotkań w 2016 roku będziecie mieć okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło wam pełno emocji i radości :)

O godzinie 18.00 będziemy chcieli Państwa serdecznie zaprosić na licytację naszych i waszych planszówek! Na poprzedniej gry znalazły wielu nowych właścicieli. Jest to doskonałą okazja aby zaopatrzyć się w świeże tytuły, lub naprawdę odjechane dziwadła :) Więcej szczegółów już na miejscu.

Zawsze przychodzicie we dwoje a chcecie zagrać w coś na 5? Jeżeli chcielibyście zagrać w coś większego / trwającego więcej czasu to śmiało możecie wykorzystać to wydarzenie do zbierania grupy planszówkowej.