Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Orange Kino Letnie

Filmy, Sopot

Data 01.08.2016 21:30-31.08.2016 00:00
Miejsce Molo
Miejscowość Sopot

Już po raz dziewiąty, na dwa miesiące wakacji, miasta partnerskie Sopot i Zakopane zmieniają się w filmowe stolice Polski. Codziennie, na olbrzymich plenerowych ekranach kinowych ustawionych na sopockim Molo i przy zakopiańskich Krupówkach, widzowie będą oglądać filmy z całego świata. Bezpłatne festiwalowe projekcje w tym roku zawitają także do Giżycka!

Widzowie, którzy spędzają swoje urlopy na Mazurach, zobaczą równolegle to samo, co publiczność w Sopocie i Zakopanem. Komfortowe kino letnie zostanie usytuowane przy odnowionej Ekomarinie nad jeziorem Niegocin w Giżycku. Dzięki specjalnej, festiwalowej częstotliwości radiowej filmy będzie można oglądać również z zacumowanych w Ekomarinie jachtów nie tylko na ekranie, ale i w radioodbiornikach!

Szczegółowy repertuar można znaleźć w bezpłatnej aplikacji Orange Kino Letnie na smartfony, przez którą widzowie mogą również głosować w plebiscycie publiczności na najlepszy film festiwalu. Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny. W Sopocie potrzebny jest jedynie bilet wstępu na Molo.

Na festiwal zaprasza Orange